Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki magyarázza el legyen...

Valaki magyarázza el legyen szíves, hogy ezek az extra bedobbanások hogy lehetnek pszichések!?

Figyelt kérdés
Van, hogy már folyamatosan bedobban a szívem és nem egyet, hanem többet is egyszerre, kb egész nap vannak ezek az estrák. A kardiológusom, a háziorvosom, a pszichiáterem mind azt mondják, hogy ez normális pánikbetegségnél. Számomra viszont ijesztő és idegesítő nagyon! Elegem van!

2012. szept. 11. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én értem, amit írsz. Szívbetegként, infarktusgyanúval kerültem kórházba, amikor kiderült, hogy pánikbetegségem van. Szedtem is a szívritmus-szabályzót évekig! De mióta leszoktam a pánikbetegségről, pontosabban urrá tudtam lenni rajta, azóta nem ver össze-vissza a szívem és a gyógyszert is elfelejtettem már.
2012. szept. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nálam is így kezdődött. 2 hónapja szedem a gyógyszert, de talán így frontokkor nagyon rossz. Fáj is, szorít is..meg ezek az extrák.. De ennyi idő után nem kéne már teljesen jól lennem? Jobb lényeges, deháát..
2012. szept. 11. 22:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is van, nekem azt mondta az orvos, hogy ártalmatlan extrasystole.
2012. szept. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Timcsikusz válasza:
100%
nekem is van szintén pánikbeteg vagyok.gyógyszert is szedek mégis.bár lényegesen jobb... volt amikor 40 percen keresztül küszködött a mentős hogy elmúljon a 160-os pulzus számom.igen valóban nagyon idegesítő.és főleg kellemetlen.a legjobb mód nekem erre az hogy amikor elkezdődik 1-2 ilyen szívbedobbanás nem pánikolok rá.vagyis észre sem veszem megyek tovább csinálom a dolgom stb.de ha megijedek tőle és rástreszzelek akkor pánikrohamba megy át és az már nagyon gáz.ezt magadnak próbáld meg szépen kezelni én most szedem a 4.féle antidepit +frontin mégis jelentkezik.ami mlég segít a légzésteknika nekem megmutatták a mentősök hogyan kell ilyenkor helyesen lélegezni,nézz utána a neten sokat segít
2012. szept. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!