Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni extra szorongá...

Mit lehet tenni extra szorongás ellen?

Figyelt kérdés

Rettentően szorongok felelés közbe, de olyan extra mértékben élek meg minden egyes beszédhelyzetett, és ráadásul ez mellé még társul egy szociális fóbia.

Sedatív pc-t szedek, de nem vmi nagyon használ mostmár.

Tünetek: szédülés, hányinger, erős szívdobogás, extra izzadás, extra pirosság, remegés, fejfájás.

Valkai tud vmit ajánlani rá?

Olyat ne írjatok hogy mejnek el pszihologushoz, orvoshoz stb, vmi homeopátiás szert vagy vmi tippet/tanácsot aki hasonló cipőbe jár! Fontos lenne nagyon, most lesznek vizsgáim! Köszike!


2010. febr. 4. 18:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a tanáraiddal, hogy ha lehet, inkább írásban feleltessenek.
2010. febr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Hmmm sajnos ez nem ilyen egyszerű, de azért köszi, hogy írtál rá:D
2010. febr. 4. 18:22
 3/26 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy nagyon félsz hogy 1-est kapsz?:O
2010. febr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
nem, mert megtanulom és tudom, csak annyira zavar, hogy mindneki engem hallgatt és néz, és ettől tljesen leblokkolok! De köszi, hogy írtál:D
2010. febr. 4. 20:25
 5/26 anonim ***** válasza:
A pszichológus tényleg nem használ semmit. Egy idő után majdcsak' csökken, esetleg el is múlik, vagy néha-néha kiújul hasonló stresszhelyzetekben. Egy dolgot tudsz csinálni: elviseled. (Én is azt teszem :D)
2010. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál

Igen, elviselem, de egyre nehezebben tudom:S

Igen a pszihológus sajna nem jó, nem ér semmit kb csak nyugtatókat ír fel, ami sajna nem használ, és csak hozzászokok, és károsítja más szervem:D

te is ilyennel küzdesz?

2010. febr. 4. 20:38
 7/26 anonim ***** válasza:
Egy pszichológus (c-vel) nem ír föl semmit, mivel nem orvos. Ő csak beszélget.
2010. febr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti válaszoló vagyok :)


Igen, már öt éve, és négy pszichomókus is kizsebelt, de semmi változás, csak néha tünetmentes ahogy írtam, amikor nyugisabb időszak van az életemben. Pl.: októberig nem volt semmi bajom, de egy csalódás óta(nem szerelmi)újra előjött :/

2010. febr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Felelés előtt (vagy bármikor, amikor szorongáskeltő helyzetbe kerülsz) egy pici alkohol segíthet. De, tényleg csak egy pici!!!
2010. febr. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy bődületesen rossz tanács, alkoholt ajánlani egy gyereknek, ráadásul iskolában. Nem beszélve arról, hogy hogy csinálja? Ha felszólítják, az osztály közepén húzza meg a lapost, vagy minden óra előtt igyon a biztonság kedvéért, hátha? Plusz rászoktatnád, hogy alkohollal oldja meg a problémáit. Felelőtlen dolog ilyet mondani.
2010. febr. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!