Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha elkezdek inni, nem tudom...

Ha elkezdek inni, nem tudom abbahagyni?

Figyelt kérdés
Régóta problémás az alkoholfogyasztásom. Nem is a gyakoriság miatt (azért nem megy ritkaságszámba), hanem azért mert két pohár után szinte képtelen vagyok megállni, addig iszom, amíg tudok és sajnos sokáig tudok. Ha valami miatt abba kell hagynom, rosszabbul érzem magam, mintha nem is kezdtem volna el. Rettentő másnapjaim szoktak lenni, aznap -sajnos- fizikailag nem vagyok rosszul. A másik gond az, hogy nagyon szélsőséges, már-már énidegen módon tudok viselkedni, ez változó, ennek következtében utána irgalmatlan bűntudatom lesz. Gyakran nem emlékszem arra, hogy mi történt, mit csináltam. Tudom, hogy az egyetlen megoldás az absztinencia lenne számomra. Ha ilyen vagy hasonló problémáid vannak, kérlek írj! Köszi előre is. 25N
2012. szept. 12. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló problémaám van. ritkán iszok,de nem tudom abbahagyni és mindig úgy végződik,h valaki úgy vonszol haza,mert nem állok a lábamon és nem emlékszem semmire vagy nagyon csunyán jelenettel összeveszek azzal,akit legjobban szeretek,gúnyolódok...pedig nem vagyol ilyen. Ilyen téren nincs önkontrolom,h megáljak 2 pohárnál,ezért már lassan másfél éve,h nem ittam egyáltalán,még bulikban sem. Sajnos nekem más megoldás nem létezik,csak ez a 2 véglet. Vagy s e g g részeg vagyok vagy nem iszok.

22/l

2012. szept. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!