Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy reagálnál, ha kirekeszten...

Hogy reagálnál, ha kirekesztene a legközelebbi ismerősi köröd (család, rokonok, barátok)?

Figyelt kérdés

Nagy pszichés nyomás nehezedik ilyenkor mindenkire szinte, főleg ha az élete fontos része voltak ezek az emberek. Mégis mit gondolsz, hogy reagálnád le, ha egy nap úgy ébrednél, hogy szinte hozzád sem szólnak, "halottként" kezelnek, mintha nem is léteznél. Ugyanúgy megy minden tovább, mint addig, csak ők viszonyulnak hozzád másképp és ezt te is érzed.


Nem azért, mert olyat tettél, ami miatt érthető és jogos lenne ez, hanem csak brahiból véletlenszerűen kiválasztanak egy napot és onnantól évekig akár idegenként, halottként kezelnek.


Szóval?



2012. szept. 14. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy reagálnék, ahogy élem most is az életem... Szarok a prosztókra nagy ívben. Csak, hogy értsd: minden barátom, ismerősöm elfordult tőlem, mikor rákbeteg lettem. És PONT.
2012. szept. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az előzővel egyet értek. Ha valaki nem akar veled foglalkozni, azzal nem tudsz mit csinálni.

Ugyanúgy élném az életem, és keresném azokat, akiknek fontos lehetek és szeretni tudnak.

2012. szept. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen történne velem, nem tudnám magam meggyőzni, hogy "Nem azért, mert olyat tettél, ami miatt érthető és jogos lenne ez...", hanem megpróbálnám megfejteni, hogy mégis mit tehettem, vagy ők mit érthettek félre.. tisztázni a felekkel, hogy ezt most mégis mire véljem? Ha evvel a módszerrel nem jutnék messzire, akkor továbbállnék, és keresnék új "belső kört".
2012. szept. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keresném magamban a hibát. A hiba lehet bennem pl. az is, hogy túlérzékeny vagyok, s "ferde tükrön" át látom a világot, vagyis előbb-utóbb eljutnék arra, hogy mi van, ha minden és mindenki körülöttem pontosan ugyanúgy viselkedik, mint eddig, csak valamiért én érzékelem máshogy a helyzetet? Hogy ez a kirekesztettség csak szerintem a valóság... és aztán keresném az okokat, hogy mi változott meg a gondolkodásomban és az érzékelésemben.
2012. szept. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elköltöznék külföldre.
2012. szept. 16. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!