Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Kezdek besokallni.

Mit csináljak? Kezdek besokallni.

Figyelt kérdés

Pánikbeteg vagyok már fél éve, de már eléggé jól voltam az utóbbi pár hétben. Nem szedtem sosem semmilyen gyógyszert, a természetes gyógyulás híve vagyok.

Viszont kezdek kicsit besokallni.

Úgy félek attól, hogy átversz!!

Van egy srác akibe szerelmes vagyok, de nagyon ritkán tudunk találkozni. Sokat dolgozik, stb. ebbe ne menjünk bele, a lényeg az, hogy ha már 1 nap nem ír akkor amikor szokott, akkor már kivagyok idegileg. Tudom, ez nem normális dolog. Annyira fel tudom magam húzni ezen... és egyfolytában összeesküvés elméleteket gyártok, félek, hogy átver, és ezen aggódom egyfolytában.


Ez a pánikbetegség kinyírt engem, lelkileg nagyon labilis vagyok. Nem akarok visszaesni a pokolba és minden percben a halálfélelemmel kűzdeni. Szeretnék megerősödni. Szeretnék magamtól két lábra állni, nem pedig mindig másokba kapaszkodni, mert ha ők nem lesznek akkor újra előjön a pánik. Hogyan valósítható meg mindez?? Nagyon gyenge vagyok még, félek, hogy olyan feladat vár rám ami számomra ebben a helyzetben nem megoldható... Szükségem van a támogatásra, de egyedül kell lábra álljak.. Mit csináljak??


Valahogy már az ismerősökre sem vagyok kíváncsi... Minden ember jelenléte idegesít, kivéve a szerelmemé nem. Úgy érzem kezdek begolyózni, és nem tudom, hogyan jussak ki ebből a helyzetből.


2012. szept. 17. 16:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és egyfolytában azt várom, hogy mikor ír, és ezért nem akarok kimozfulni és nem akarok elmenni a gép elől....... Segítség!! :/ :(
2012. szept. 17. 16:30
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz vagy szedj valami antidepresszánst a szerelmedet meg hívd fel
2012. szept. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyasmin nem érdemes aggódni, amin nem lehet változtatni. Nekem is el kellett fogadni, hogy teljesen elszegényedtem, és pár éven belül lehetséges, hogy hajléktalan leszek. A barátaim elhagytak, amint elmondtam hogy adósságot örököltem. Ha elhinném ami körülöttem van, értéktelennek gondolnám magam. Attól, hogy most utcaseprő vagyok, még vannak ajánlóleveleim és sokkal hasznosabb lehetnék, de ha az a sorsom hogy szép lassan elpusztuljak és mindent elveszítsek akkor elfogadom, és átölelem ezt a sorsot. Kétszer voltam öngyilkos, egyszer megmentettek egyszer pedig elvétettem. Ha jobb sorsom lesz később elfogadom, hogy most ilyen, elfogadom. A barátnőm egyik napról a másikra eltűnt, és nem hajlandó felvenni a telefont sem. Próbálok jobb lenni önmagam számára, szíves segítséget nyújtok bárkinek, ha még veszteségem származik belőle akkor is. Bármikor él a halál, tiszta szívvel, nyugodtan halok meg és úgy maradhatok örökre. Légy bátor, alázatos és ne csinálj tragédiát az életedből. Nevess magadon, és fogadd el hogy egy vagy az emberek közül. Nincs neved, nincs életed csak része vagy valami nagyobbnak, ahol meg kell találnod a helyed, és emelt fővel állni, ami a részed. Soha ne szégyenkezz, fogadd el magad olyannak, amilyen vagy. Tanulj meg egyszerűen létezni, és gondolatok nélkül élni.
2012. szept. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!