Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez betegség vagy nem?

Ez betegség vagy nem?

Figyelt kérdés

Majdnem mindennap ilyen dolgokat csinálok, amire ha visszagondolok fura:

pl.: - oldalra fordulok és elkezdek tátogni

- akkor ha fantáziálgatok, elképzelek valamit, mondjuk, hogy mond nekem valamit valaki én meg válaszolok rá és ezt élőben is megcsinálom, úgy mintha a valóságban is ott lennék abban a helyzetben és elkezdek tátogni vagy beszélni (amire választ adok) meg néha közben még mutogatok is, ilyenkor nem tudom mi van velem..de még jóhogy nem látja senki.

-sokszor elkap ilyen ideg(roham) amikor ordítani tudnék a családtagjaimra, pedig rendesek velem és én meg nem akarnék morcolni, de amikor valami idegesít és ők ott vannak az adott helyzetben, akkor nem bírok magammal meg az idegeimmel, nem akarok ideges lenni.

-furcsán mozgok és bizonytalan vagyok, nem tudom mit csinálok és hogy mit beszélek.

-nem értem amit nekem mondanak, idő kell mire feldolgozom, elsőnek csak a szavakat hallom, majd próbálom felfogni, hogy mit is mondott meg értelmezni.

-rossz az emlékezetem, régebben nem így volt.

-érzéseim is bizonytalanok, nem tudom eldönteni, hogy hogy érzek.

Egy tizenéves lány.



2012. szept. 19. 21:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Még van egy pár dolog amit nem írtam le
2012. szept. 19. 21:16
 2/6 anonim ***** válasza:

úristen:O

Ugyanígy vagyok én is basszus...Nem tudom hogy mi ez...

2012. szept. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én sem, de jó lenne kideríteni, mert már zavar egy kicsit.:(

Meg alapjába véve amúgy is zárkózott vagyok és alig beszélek, mert nem akarom, hogy valami rosszat mondjak vagy csináljak, mert így utólag visszagondolva kellemetlen, pedig sok mindent megtennék pl. a suliban is, de tartok tőle..

meg szomorúlány vagyok, mármint így a tekintetem, meg akkor érzem, hogy nem érdekel semmi, vagy unalmas....

2012. szept. 19. 21:28
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor ez azért van mert magányos vagy.
2012. szept. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
túlterheltség, stressz
2012. szept. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
éretlenség, bizonytalanság, önbizalomhiány és az előző kettő kevereéke lehet
2012. szept. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!