Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen kedélyjavító gyógyszere...

Milyen kedélyjavító gyógyszerek léteznek? Tudnátok ajánlani egy jót?

Figyelt kérdés
Elég gyakran vagyok levert, néha pedig ideges. Szerintem depressziós vagyok, mert hol sírni tudnék a levertségtől, hol pedig majd kiugrom a bőrömből, néha pedig (ha felhúznak) tombolnék a dühtől. Szerintem kéne nekem valami pirula, amit ha levert vagy ideges vagyok bevehetek és kész. Tudnátok ilyet ajánlani?
2012. szept. 22. 03:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Hobbi, sport, edzés, xanax, alkohol, dohány, fű.
2012. szept. 22. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lusta vagy élni, ha van időd levertnek lenni. Majd minden gondodat "pirulákkal" fogod megoldani mi? Persze zombiként...
2012. szept. 22. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Seropram nevű gyógyszer.
2012. szept. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért a levertség, idegesség közel sem hasonló érzés. Nincs olyan gyógyszer, ami levertséget földobja, az idegességet lecsillapítja.

Egyetértek a második válaszadóval. Neked inkább életmódváltás, szoros időbeosztás, fárasztó sport, vagy hobbi kéne, nem varázspirula, ami mindenre gyógyír.

2012. szept. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most én ezt megcáfolnám.

Nekem nagyon súlyos problémáim voltak azzal, hogy nem mertem emberek közé, egyszerűen annyira ideges, és feszült voltam, hogy egyszerűen nem ment. Nekem a Seropram segített.

2012. szept. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért ha ideges, feszült vagy, mert nem mersz emberek közé menni, az közel sem azonos a "gyakran vagyok levert, néha pedig ideges" problémával. Ráadásul a kérdező leírása alapján attól ideges, ha felhúzzák. Ez még bőven olyan szintű rossz kedélyállapot, ami természetes módszerekkel és akarattal korrigálható.

Azt meg szerencsére úgyse mi döntjük el, hogy milyen vényköteles gyógyszert szedjen az, aki a gyik-en ilyesmire igényt tart.

2012. szept. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazad van, de már azzal is segítettünk, ha rávesszük, forduljon orvoshoz.
2012. szept. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!