Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegségre milyen gyógymó...

Pánikbetegségre milyen gyógymódok, gyógyszerek és gyógyhatású készítmények vannak? Egy hónapja volt az első"rohamom", akkor mentő vitt kórházba. Mit javasoltok? Valakinek van pozitív tapasztalata? 20éves vagyok.

Figyelt kérdés

2012. aug. 5. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Főleg Frontint szoktak felírni, de ezer meg egy féle gyógyszer van rá. A nyugtatók akár placebó szerepet is betölthetnek, szerintem ennek van a legnagyobb jelentősége pánikbetegségnél, hiszen az egészet csak magának kreálja az ember. Egyébként én megtanultam magamtól leállítani a rohamot, és már több mint 1 éve egy rohamom sem volt. A család támogatása is sokat számít, és az hogy tényleg felfogd, hogy semmi bajod sincs, és te irányítasz!
2012. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én igazából nem szeretnék nyugtatókat szedni,amire akár rá is szokhatok...Segítséget nem kapok szinte senkitől,mert a családommal nem jó a viszonyom és a páromnak nem merem mondani a problémát.
2012. aug. 5. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!