Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Panikbetegek! Ti voltatok mar...

Panikbetegek! Ti voltatok mar koncerten amiota panikbetegek vagytok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! En voltam mar koncerten de mielött panikbeteg voltam.Nagyon rossz idökön mentem keresztül honapokkal ezelött de most mar sokat javult a helyzetem de meg mindig panikbeteg vagyok. Van egy koncert amire nagyon szeretnek elmenni de nagyon felek,hogy rosszul leszek mert meg nem vagyok teljesen egeszseges. Ti voltatok mar panikbetegen koncerten ? Ha igen,hogyan birtatok ? Köszönöm elöre !
2012. szept. 25. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom pánik vagy nilyen beteg vagyok, de amióta van ez a dolog, nem voltam egy konccin vagy bulin sem, előtte se túl gyakran, de néha igen, most nagyon szeretnék már x év után újra kimenni emberek közé, októberben talán összejön a dolog, de lehet október még kora, majd meglátujk
2012. szept. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Előtte sem.
2012. szept. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első kliensem is azt gondolta, hogy pánik beteg és 15-33 éves koráig csak nyugatóval tudott felszállni tömegközlekedési eszközre. Aztán eljött terápiába és kiderüt, hogy nem pánik beteg, hanem fóbiás, másrészt 1,5 hónap után már nem vett be gyógyszert és -bár még rosszul érezte magát- de felszállt villamosra, aztán fél év után közölte, hogy: "kidobtam a gyógyszerem".

Ez már 4 éve volt, azóta is jól van -gyógyszer nélkül.

Ha bővebben érdekli, írjon privátba.

2012. szept. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!