Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napok óta nem aludtam. Tudom,...

Napok óta nem aludtam. Tudom, mi okozza a problémát, de nem használ se gyógyszer, se semmi. Hipnoterapeuta segíthet esetleg?

Figyelt kérdés
Életem nagy szerelme egy éven keresztül szivatott, halálra gyötört, végül elhagyott. Azóta nem tudok aludni. Nem arról van szó, hogy csak keveset alszom és rosszul, konkrétan ma vagyok ébren hatodik napja. Nem segít semmi. Tudom, hogy azért, mert a tudatalattim gátol az alvásban, nehogy az exemmel álmodjak. Szóval hipnoterapeuta tudna segíteni? Vagy kihez forduljak?
2012. szept. 28. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó gondolat, valószínűnek tartom, hogy tudna segíteni.
2012. szept. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Esetleg tudnál/tudnátok ajánlani konkrétan valakit? :)
2012. szept. 28. 23:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én szívesen ajánlanék, csak elég kicsi az esélye, hogy ugyanabban a városban lakunk. De volt egy tanárom az egyetemen, aki konkrétan ezzel foglalkozott, őt jó szívvel ajánlanám, csak persze ha messze laksz, akkor ez nem opció sajnos.
2012. szept. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gtgunár válasza:
Alázd meg az illetőt jó sok ember elött attól majd megnyugszol.
2012. okt. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!