Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az antidepresszáns gyógyszerek...

Az antidepresszáns gyógyszerek csökkentik a nemi vágyat?

Figyelt kérdés

Én ugy vettem észre. Nem kívánom ugy a nőket, mint előtte, sőt valahogy most el is vagyok nelkuluk hiaba lennének. De lehet csak a főiskola miatt van? Most olyat tanulok, amit szeretek, és lehet nincs annyi idom gondolkodni.

A gyógyszer miatt van akkor?



2012. szept. 26. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínű a gyógyszertől van.
2012. szept. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Simán lehet igen! Sajnos ezt én is tapasztaltam! 21/l
2012. szept. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne gyógyítsd kemikáliával a lelki problémádat, hisz nincs ilyen "testrészed". Sportolj, tanulj, keress célokat és felejtsd el az antidepresszánsokat. Azt arra találták ki, hogy az intézetekben kevesebb nővérke is elbírjon a problémás betegekkel...

J

2012. szept. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


Azért szedem, mert a pszichiáter írta fel. Most neki nem mondhatok nemet.

2012. szept. 27. 20:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Vannak bizonyos szerek, amik csökkenthetik. Ha nagyon zavar szólj neki, hogy ha lehetséges (már pedig a te korodban valószínűleg lehetséges) írjon fel olyant, ami nem csökkenti a nemi vágyat.


Azt meg bődületes marhaságnak tartom, ha valaki arra buzdít, hogy ne szedj semmit... Sokszor van olyan helyzet, hogy célszerű szedni. Ugyanakkor abban igaza van, hogy célok keresése, sportolás további javulást eredményezhet.


Nem szabad továbbá elfelejteni hogy a gyógyszer egymagában soha NEM hatásos. Maximum akkor, ha szervi elváltozás is okozza a problémákat. Minden esetben szokták javasolni a pszichoterápiát, mivel a gyógyszer csak a tüneteket enyhíti, viszont megoldani a problémákat csak te tudod.

2012. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, csökkentik.
2012. okt. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ancseszkava ***** válasza:
Az antidepitől van,tapasztaltam én is!
2016. júl. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!