Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Infantilis vagyok? Gyerekes,...

Infantilis vagyok? Gyerekes, és Aszexuális vagyok.

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban szeretett meséket imán megnézem ma is, és nagy örömmel. és most olyanokról beszélek amiket 4-7 évesen néztem. ezen felől teli vagyok plüssökkel, és simán eltudok játszani kisautókkal. Nagyon nehezen találom meg a hangot kortársaimmal, sőt, ki nem állhatom a legtöbb velem egykorú, nagypofájú, primitív, "megmondó ember" hülye gyerekeket.


az intelligencia szintem az 135. ezt nemrég mérték le. szép eredmény. de mégis, ilyen vagyok. nem érzem magamat felnőttnek, teljesen belül gyereknek érzem magamat, és érzelmileg is olyasmi vagyok, persze tudok viselkedni felnőttek között, de mikor hazajövök, akkor elfelejtem azt az ént, mert az NEM én vagyok.


Ami még érdekes hogy aszexuális vagyok. Végzek önkielégítést, ne értsétek félre, kell is, egészségi okokból adódóan is, de nem vágyom szexuálisan senkire.


24f



2012. okt. 2. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Szeretem az olyan embereket, mint amilyen te vagy. Több kéne belőlük. Nem hiszem egyébként, hogy infantilis vagy, szerintem az több (komolyabb) annál, minthogy szívesen megnézed a gyermekkorodat felidéző meséket. Rossznak pedig addig semmi sem rossz, amíg nem korlátoz a mindennapi életben. És ha szeretsz plüss állatokkal meg kisautókkal játszani? Örülj neki. Biztos más felnőtt is megtenné, ha lenne rá ideje és nem szégyellné. Egyébként voltál már szerelmes? Ha voltál, nem vagy aszexuális. Ha nem, az sem jelent semmit, csak azt, hogy még nem találkoztál számodra vonzó lánnyal. Mindegy. Összefoglalásképpen csak azt tudom mondani, hogy nincs veled semmi baj, ne akarj feleslegesen megváltozni. Én értékesnek találom ezeket a tulajdonságaidat.


L/18

2012. okt. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:) ez jól esett. Még nem voltam szerelmes lányba. Egyébként mit értesz az alatt hogy több lenne ha infantilis lennék?
2012. okt. 2. 17:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem is tudom konkrétan. De ha értelmes vagy, tudsz kulturált felnőtt emberként viselkedni, és nem veszélyezteted mások vagy a saját életedet (ez utóbbit fogalmam sincs, hogy miért soroltam ide), akkor nagy baj nem lehet. Oké, egyébként ha az "infantilis" szó alatt csak annyit értünk, mint köznapi értelemben, hogy gyerekes, akkor végül is lehetsz "infantilis". De súlyos esetnek olyat képzelnék el, hogy valaki felnőtt létére nem tudja ellátni magát, képtelen racionális gondolkodásra, tehát értelmileg is egy kisgyerek szintéj van. Méghozzá nem úgy, hogy mondjuk öreg korában leépült, hanem úgy, soha fel sem fejlődött. Kb. mint egy értelmi fogyatékos. Oké, most aztán lehet, hogy mindent keverek mindennel, és tiszta hülyeségeket beszélek. Ebben az esetben bocs. :) Egyébként egyetemre jársz? Vagy dolgozol?
2012. okt. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
is is. Programozó vagyok, és közben főiskolába járok.
2012. okt. 2. 17:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Simán lehet valaki aszexuális miközben szerelmes. A romantikus vonzódást megkülönböztetik a szexuálistól, egész jó kis kategóriák vannak, utánanéztem mikor azt hittem, hogy én az vagyok. Kiderült, hogy mégsem, mert vágyam van, csak szexelni nem akarok.


Lány vagyok és dettó infantilis, nem is az érdeklődési köröm, hanem az életvitelem. Teszteltek és kb. egy 12 éves szintjén vagyok. Kérdező, ha rendben vagy önmagaddal, akkor lényegtelen, mások milyen jelzővel címkéznének. Érzelmileg sem vagyok fejlett, de ami nincs, az nem hiányzik, úgyhogy sok kárát nem látom.

2012. okt. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés? Igen, éretlen vagy érzelmileg, vagy egyszerűen ilyen személyiség, és nem is leszel szerelmes soha, mert hiányzik a háttere benned. Ezt az idő vagy a tapasztalat mutatja majd meg.

A szüleiddel élsz, igaz?

2012. okt. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen. a szüleimmel élek.
2012. okt. 4. 21:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok, és szintén mások társaságában tudok viselkedni, diplomám van, multinál dolgozom, de otthon plüssökkel alszom és meséket nézek stb.

Én sem vágyom a szexre másokkal, viszont a társaságukra és a figyelemre igen.

22l

2021. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!