Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kiskoromban féltem, most már...

Kiskoromban féltem, most már nagyobb vagyok és most megint egy kicsit parázok pedig csak megnéztem egy filmet (démoni doboz), hogy nyugytathatnám meg magam, hogy nyugodtan tudjak aludni? 16/F

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 00:02
 1/2 A kérdező kommentje:
*nyugtathatnám
2012. okt. 7. 00:02
 2/2 anonim ***** válasza:
Először is elejét vehetnéd a dolgoknak és ha ilyen érzékeny lélek vagy ne nézz ilyen filmeket. Ha pedig már megtörtént a dolog és nem tudsz mit tenni el kell magaddal hitetni, hogy ez csak egy film volt semmi több és olyan dolgok nem léteznek. Ezt úgy tudod legjobban a tudodásodra hozni,hogy ha mondjuk félsz hogy a démon ott van a szekrényben, akkor szépen felkapcsolod a lámát odamész a szekrényhez és szembesülsz a ténnyel, hogy csak képzelődsz! Tudom ez lehet nehéz, lesz mert parázol, de amíg nem lépsz túl a félelmeiden addig kísérteni is fognak. De amit a tudat alattid is felfogja(ami ezeket a gondolatokat kreálja), hogy a szekrényben tényleg nincs semmi mert már 3x megnézted és tévedett akkor előbb utóbb leáll ezen gondolatok gyártásával. Remélem tudtam segíteni.
2012. okt. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!