Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ijesztő nyugalom tört rám....

Ijesztő nyugalom tört rám. Vajon kitör valami nagyobb bajban?

Figyelt kérdés

Mindig is hajlandó voltam depresszióra. 20éves vagyok, a szüleim viharosan elváltak, amikor kicsi voltam, nem foglalkozott velem,csak mindig húzta előttem a mézesmadzagot. Mióta elköltöztem otthonról Pestre majdnem hogy megszűnt a kapcsolat közöttünk,ami ímúgysem volt sok..

Sok problémám volt, apa nélkül nőttem fel,kihatott rám, mindig is volt tudomásom arról,hogy emiatt "nem vagyok100as".

Próbáltam rendbe tenni az életemet, amikor kiderült,hogy beperelt. El akarja perelni tőlem a gyerektartást, ami nélkül konkrétan éhenhalnék. Órarendem és a suli szigorúsága miatt dolgozni nem tudok.

Ma,ahogyan kiderültek a részletek, kiborultam. Szinte ordítva sírtam,majd egyik percről a másikra megszűnt, és valami olyan nyugalom tört rám,mintha nem is érdekelne a dolog,és ez azóta is tart.

Nem értem.

Félek,hogy valamit elnyom a tudatalattim,aztán valami iszonyat megőrülésben jön elő..

Lehetséges ez?

Mi lehet ez?


2012. okt. 1. 21:09
 1/2 anonim válasza:

Szia

Szerintem fordulj még a héten pszichológushoz, mert ez elég súlyos is lehet. Így kezdődik szerintem a mély depresszió.

De ha pszichológushoz fordulsz nincs veszve semmi és még azis meglehet , hogy helyreáll a lelki világod, de jobb szakemberhez fordulni.

2012. okt. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy vagy?

2023. márc. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!