Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már kezdek megőrülni, hogy a...

Már kezdek megőrülni, hogy a SÖTÉT MÚLTAM állandóan visszajár és már naponta vannak rémálmaim a múltból. És nem tudok megszabadulni a rossz emlékektől. Mit tegyek mert nem tudom elfelejteni? Nagyon fáj a sötét múlt.

Figyelt kérdés

Általános iskolában ütöttek, vertek, megszégyenítettek minden ok nélkül sokszor azért mert béna voltam tornaórán és nehéz volt a felfogásom. Ha valamiből 4-est vagy 5-öst kaptam egyszerűen kék-zöldre vertek a szünetbe. Leköpködtek és volt hogy alsó tagozatosokat is bevontak a megszégyenítésbe. A tanárok segítsége semmit sem ért.


Már 30 éves vagyok és a SÖTÉT MÚLTAM ÁLLANDÓAN VISSZAJÁR!

Már gondolkozom azon hogy kiírom facebook-ra minden szemétségüket és hogy minél hamarabb szeretnék velük szemtől szembe kerülni, hogy tisztázzam velük mi miért volt.


Már elkezdtem felhányni minden múltbeli szemétségüket a facebook-on. Szenvedést, keserűséget és balszerencsét kívántam nekik de még a gyerekeiknek is.


30/F



2012. okt. 8. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem rossz ötlet volt, mármint hogy még a gyerekeiknek is rosszat kívántál, hát mit tehetnek azok róla, hogy a szüleik így bántak veled!? A gyerekek sokszor kegyetlenek, engem is piszkáltak, kötözködtem, volt hogy egy fiú fejbe rúgott, meg kést szorított a torkomhoz, pedig én lány vagyok, de bátyám ment és megverte őket. Hidd el hogy visszakapják az élettől, Isten nem bottal ver!
2012. okt. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mondd inkább olyannak, aki szeret, mert aki nem szeret azt úgysem érdekli a bajod
2012. okt. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Székelyfalussy Lászl ***** válasza:

Komoly dolgok kavarognak benned nagyon, és ezt a nagy haragot és gyűlöletet jó lenne, ha a helyén tudnád kezelni. Annyit mindenképpen mondanék, hogy ez a múlt azok szégyene, akik ezt tették veled, nem a tiéd. A te "felelősséged" legfeljebb az, ahogyan te akkor viselkedtél - jelentsen ez bármit is.


Pont ezeknek a komoly és erős érzelmeknek a helyretételében tudna segíteni egy szakember, hogy ne kelljen hurcolnod magaddal ezt a lelki súlyt tovább.

Nekem ő segített:

[link]

2012. okt. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Rohad a szemétládák! Szerintem az ember nem változik,aki akkor igy viselkedett embertársával,az most is az. lehet,hogy egy-kettőben feléledt a lelkiismeret, talán.

Csak tudod az a gond,hogy nem fognak mások hinni neked,ha már név szerint említesz másokat -ilyen az emberi faj. S lehet még becsületsértéssel is meghurcolnak.

Ember egyébként hova jártál suliba? Én ilyet egyáltalán nem tapasztaltam. Sőt egyszer valakit megvédtem az még alsos általánosban volt (pedig pici lány voltam). Ugy neki mentem felháborodásomban,máig emlékszem. pedig ez jól sült el.Neked meg nagyon rosszul.

Nagyon kívánom,hogy meggyógyulj az emlékeidből,megtaláld a megoldást!!!!!!

Írd meg,ha van ötleted.....nem tudnál elmenni vh-vá önkéntesnek,ahol rászorulónak segítesz,talán ez gyógyítana.

2012. okt. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen hasonló volt az általános iskola. Sőt még a középiskolában is volt egy kettő aki "pszkált" elég durván. Sőt általános iskolában még alányok is piszkáltak meg csúfoltak. Most 20 éves vagyok nekem is visszajár a múlt, meg minden, Sz@r gyerekkorom vol és sz@r kamaszkorom van.

20/f

2012. okt. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ptsd

tündérhegyre menj

2012. okt. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. okt. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!