Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem hat rám a 0,5-ös...

Miért nem hat rám a 0,5-ös Xanax Retard SR 3 hónap után sem?

Figyelt kérdés

Már 3hónapja szedem a 0,5mg-s Xanax retard sr tablettát napi 3szor, és semmit nem használ, nem nyugtat, nem álmosít, semmi hasznát nem látom hogy szedjem, a gyógyszertárosok azt mondták hogy mást 1 db kiüt egy egész napra,de rám napi 3 db sem hat 3 hónap után... Alvászavarra kipróbáltam sedacur fortét az sem használt, 2 napja vettem nyugtató gyógyteát az sem használ, ma vettem valeriana relaxot, elalvás előtt beveszem.


Kérdés: miért nem hatnak rám egyáltalán ezek a nagyon erős altatók és nyugtatók? 18 éves fiú vagyok.



2012. okt. 11. 19:16
 1/4 Francesco92 válasza:

hát lehet hogy csak nem veszed észre...tehát belülről elnyom egy kicsit deugy tűnik neked hogy semmi hatása sincs...pedig van.csak lehet hogy nálad nagy a gond...szerintem próbáld meg hogy reggel egyből kettő és olyan leszel mint egy pillangó a szád nem fogod kinyitni...

meg ugye mire kaptad,miért szeded és és és ?????

a valeriana nekem napi egy segített...olyan voltam mint egy kis angyal csak sokáig hasmenésem volt tőle...de napi egy elég volt..és ilyesmi xanax meg ez meg az nem is kellett...

és szerintem emelt fel az adagod,vagy válts gyógyszert...hidd el van ami segít...és a 0,5ös xanaxtól van erősebb is.

2012. okt. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
volt hogy napi 4 xanaxtól sem éreztem semmit (ébredés után 2 este 2), alvászavarra és stresszelésre kaptam.nemrég 2 valerianát vettem be,reggel 1 xanaxot, kíváncsi leszek..
2012. okt. 11. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszerek betegségre hatnak. Lázcsillapítót is hiába veszel be, ha nincs lázad.
2012. okt. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ideges vagyok, mégsem nyugtat pedig ez lenne a dolga.
2012. okt. 11. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!