Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jó megoldás-e? Valakinek...

Jó megoldás-e? Valakinek használt?

Figyelt kérdés

Pánikbetegség, szociális fóbia.

Mostanában szinte nonstop rosszul vagyok, a megoldás az lenne (gondolom), ha elkezdenék pl sportolni, de mivel nem érzem jól magam így nehezebben(sehogy) sem tudom rávenni magam, plusz rosszabbul érzem magam mondjuk 5 perc tekerés után. Ezért abbahagyom. Alig van akivel tudnék beszélni, a családom, lecsesz, hogy mért nem csinálok ezt vagy azt...de hiába mondom el nekik 100szor, hogy nagyon szívesen takarítanék vagy csinálnék bármit, de képtelen vagyok rá. Ha ezt elmondom, akkor elkezdenek dühöngeni, meg lehurrogni, hogy nem teszek semmit hogy meggyógyuljak. Mit tehetnék?


2012. okt. 18. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálam a kutyaharapást szőrével hozott gyógyulást. Bármilyen nehéz, próbálj meg emberek közé menni. Próbálj meg olyan ápolt, és csinos lenni, amennyire csak tudsz, és küzdd le a félelmeidet, és menj az emberek közé. Én olyan munkahelyeket is bevállaltam, amik egy pánikbetegnek szinte lehetetlen: elmentem pénztárosnak, és pultosnak is. A végén már élveztem a helyzetet. Szerintem azzal, hogy egyedül mozogsz valamit, még nem fogod legyőzni a félelmeidet. Nincs mese, csak az emberek közelségével küzdheted le.
2012. okt. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!