Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért keverem az időpontokat?...

Miért keverem az időpontokat? Rossz a memóriám?

Figyelt kérdés
Ma sikerült valahova 1 órával későbbre mennem, 3 helyett 4-re mentem. Igaz, szó volt a 4 óráról is, mert az illető azt mondta, hogy neki 3-4 óra felé jó. Én teljesen 4-re emlékeztem, de már a megbeszélés után, a telefon letétele után egyből elbizonytalanodtam, hogy most 3-at vagy 4-et beszéltünk meg. Egész végig az járt a fejemben, hogy lehet tényleg 3-at beszéltünk meg, csak megparancsoltam magamnak, hogy nem, nem, 4-et, és felesleges itt hivogatni többször. Erre csak elkéstem. Rengetegszer volt már ilyenből gond, hogy egyszerűen nem bírtam megjegyezni időpontokat. Ha például valaki azt mondja "negyed kettő" simán odamegyek 14:15-re. Ráadásul ma is annyira kiakadtam, hogy sírni tudtam volna, hogy ennyire primitív dolog miatt fontos dologról maradtam le.
2012. okt. 18. 21:16
 1/2 anonim válasza:

Hogyha tényleg úgy érzed, akkor akár mint az első példánál, nyugodtan hívd fel az említett személy(eke)t még egyszer, vagy akár már az első hívásnál, ha nem felejted el, írd fel egy papírra.

Ha ez sem használ, akkor ajánlom a különböző agyserkentő gyógyszereket( Bilobil, Ginko Biloba, stb...), nálam beváltak. Remélem segítettem.

2012. okt. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Agyserkentő... Édes istenem mennyi idióta ember van, de komolyan... Fogod a telefonodat, beírod a naptárba és beállítod hogy az adott találkozó előtt 1 órával emlékeztessen. Szerintem egyszerűbb, mint agyserkentőket meg gyógyszereket tömni magadba.
2012. okt. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!