Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha a pszihiáteremnek elmondom,...

Ha a pszihiáteremnek elmondom, hogy megvagdostam a kezem és megkérem, hogy anyának ne mondja el akkor nem fog szólni róla neki?

Figyelt kérdés
nem divatból csináltam és nem vagyok emos sem,csak nagyon duhos voltam és ha ideges vagyok csak így tudok megnyugodni.már bánom és szeretnék leszokni róla,de nem tudom,hogyan ezért kérnék segítséget
2012. okt. 21. 12:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem is látszódnak, bár én kitaláltam egy olyan módszert, amivel csak apró csíkok látszódnak, szorosan egymás mellett, s ha csak valaki nagyon közel nem hajol hozzám, vagy csak nem nézi sokáig, akkor nem veszi észre. Én sem bánom, hogy megmaradtak a hegek, (sajnos vannak olyanok is, amelyek nagyon látszódnak) mert mutatja azt a lelkiállapotot, azt a gyönyört, amit akkor tudott nyújtani. Én már 4 éve benne vagyok ebbe a dologba, s egész jól kikecmeregtem belőle, egyedül. Kérdező, te még az elején vagy, szóval ne aggódj semmiért, pláne ne a pszichológusi titoktartás miatt, hanem menj el, amilyen gyorsan csak lehet. Helyes, hogy segítséget kérsz. Megbántad, hogy elkezdted, s most azonnal abbahagyod, s elfelejted ezt az egészet!
2012. okt. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
ha most kezdtem volna el konnyeb lenne,de már 4 éve ezt csinálom ezért már megszoktam.
2012. okt. 22. 19:52
 13/13 anonim ***** válasza:
Miért nem rögtön a nyakatokat vágjátok el?
2023. szept. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!