Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha a pszihiáteremnek elmondom,...

Ha a pszihiáteremnek elmondom, hogy megvagdostam a kezem és megkérem, hogy anyának ne mondja el akkor nem fog szólni róla neki?

Figyelt kérdés
nem divatból csináltam és nem vagyok emos sem,csak nagyon duhos voltam és ha ideges vagyok csak így tudok megnyugodni.már bánom és szeretnék leszokni róla,de nem tudom,hogyan ezért kérnék segítséget
2012. okt. 21. 12:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hány éves vagy. Ha elmúltál már 14, akkor nem mondhatja el senkinek, vonatkozik rá az orvosi titoktartás.
2012. okt. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Orvosi titoktartás kötelezi. Én úgy tudom hogy nem.
2012. okt. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Mármint hogy nem mondhatja el.
2012. okt. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 benimay válasza:
Ha nem kéred meg rá külön akk se mondhatja el... és nem is fogja nyugi téged kezel nem az anyukádat.
2012. okt. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Nem mondhatja el. De ne csinálj ilyet, örök életedben meg fog látszani! Úgy, ahogy nekem is. :(
2012. okt. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
épp azért akarom neki elmondani,hogy segítsen leszokni errol valahogy.9 seb van a kezemen jelenleg és min dnet borotvával csináltam ezek 4 éve ezek a legdurvább sebeim amiket magamnak csináltam és félek késob rosszabb lessz,de ha duhos vagyok nem érdekel ez csak miután már lenyugodtam ahoz peddig vágások kellenek.próbáltam már magamban tartani,de az mindennél rosszab ha nem tombolhatok
2012. okt. 21. 13:51
 7/13 anonim válasza:
100%

5-ös vagyok. Tombolj valahogy másképpen. Valami sport?

Több, mint száz vágás van a kezemen, tudod, nem egy élmény így, bő tíz év távlatából. Már saját kicsi gyerekeim vannak, mit mondok majd nekik, ha felfogják, miért ilyen a kezem? (Mert arról ne is álmodj, hogy el lehet tüntetni. Plasztikai sebésznél is voltam, nem sok jóval kecsegtetett.)

Remélem jó kezekben vagy, és hamarosan rendbe jössz. Bár tudnék segíteni neked.

2012. okt. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
szóval a vágások nem fognak eltunni? és ha nem mennyire fognak látszódni?
2012. okt. 21. 17:13
 9/13 anonim válasza:
Hát az én kezemen eléggé látszódnak. Fehér hegek maradtak. Ezek nem téveszthetők össze semmivel, "szakavatott" szem rögtön látja, hogy minek a nyoma ez. Ne juss el idáig, válassz valami mást.
2012. okt. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is látszódnak... de alapozóval el lehet tüntetni ha akarod, mondjuk strandon kicsit necces :D Igazából engem nem zavar, hogy látszódik
2012. okt. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!