Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Le lehet szokni a heroinról?

Le lehet szokni a heroinról?

Figyelt kérdés
Azt mondják hogy az első használat után rászoksz... ezt nem igazán hiszem el, mármint nem is értem hogy mit érezhet oylankor vki...és tényleg annyira jó érzés lenne? de mégis mit érez olyankor az ember mikor belövi magát? Tudja hogy szétcse*i magát és mégis, de akkor mért nem áll le?

2012. okt. 25. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerinted milyen érzés lehet, ha megéri szétcsesznie magát? Szerintem irgalmatlan jó. Leírhatatlan. Nekem van egy ismerősöm, aki többször szúrta már magát, kb. évente kétszer eltűnik egy-két hétre. Mivel nagyon nem veti fel a pénz, nem csinálja többször, nem lop magának miatta, nem kéreget. Gyakorlatilag nem szokott rá.

Szerintem arról lehet szó (nyilván ennél bonyolultabb a dolog), mint másnál a cigaretta. Szívja, szívja, de ha nem jut hozzá, akár hónapokig nem vesz a szájába se őrül meg. Talán, mint ezek a partidohányosok....

A legtöbb ember meg nem is tudom... gyenge és boldogtalan. (Többek között ezért nem próbálnám ki soha, mert félő, hogy elég lenne egyszer.)

2012. okt. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszeri használattól még nem alakul ki a függőség, én úgy hallottam.
2012. okt. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Heroinisták beszámolói alapján az első pár iszonyatosan jó érzés tud lenni, de utána már csak azért lövik magukat, hogy ne legyen xar.
2012. okt. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első után már rá lehet szokni, de a legtöbb embernél kb a 3. Használat után alakul ki a fizikai függöség. A lelki persze azonnal, ugyanis tényleg baromi jó. Nem földi élvezet amit ad. Ha egyszer kipróbálja az ember akkor örökké a rabja lesz mert már semmilyen más örömforrás nem érhet a nyomába. Az elvonási tünet iszonyatos de nem ezért nem tudnak leszokni, hanem a lelki függőség miatt. Egyszerűen az elvonó után nem tudnak mit kezdeni magukkal a heroinisták. Aki egyszer kipróbálja az a rabja lesz, nincs még egy ilyen drog.
2012. dec. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember rászokik akár már az 1. használatkor is.A szervezetben akkora függőség tud kialakulni egy lövéstől is,hogy komoly elvonási tünetek jelentkezhetnek.Itt megtörnek az emberek és nem képesek ellenállni.


Viszont van ellenpélda is,mégpedig egy haverom.Ő nem csak kipróbálta a heroint,de utána még párszor belőtte magát.

Aztán megjött az esze és abbahagyta,a többi droggal együtt.

2012. dec. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!