Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan változhatnék meg?...

Hogyan változhatnék meg? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Üdv!Az lenne a helyzet velem,hogy kicsit rosszul látom a világot.Könnyen kijövök a sodromból és néha apróságokon is felidegesítem magam.Nem vagyok túl derűlátó.Hogyan lehetnék optimistább?Hogyan hagyhatnám figyelmen kívül a "hülyéket"?:)

Előre is köszönöm!


2012. okt. 27. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha megtudod a választ, nekem is mondd el...
2012. okt. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fogadd el magad olyannak amilyen. Akkor tudsz változni! Ha már észrevetted magadon hogy "rosszul látod a világot" meg "apróságokon is felidegesíted magad" már is egy lépéssel arra indultál, hogy megpróbálj a jó út felé menni. Szerintem aki ilyen, sok időbe telik de meg tud változni. Én sem voltam különb kb. 30 éves koromban kezdtem "lenyugodni" de ez egy lassú folyamat és azt hiszem a kor nagyon sokat számít, hogy megélj és átélj dolgokat, hogy láss szép és ronda dolgokat, hogy lásd milyen szerencsés vagy hogy megvan az egészséged (ha megvan) vagy hogy lásd mások mennyivel szerencsétlenebbek, mégis boldogulnak mert nincs más választásuk. Vagy hogy lásd, mások nem boldogulnak és meghalnak.....pedig még éli szeretnének! A hülyéket nehéz figyelmen kívül hagyani de ma már csak sajnálom őket! (szegény hülye) És ezek egészséges emberek!!!!

Én szerintem két dologtól látom jobban a világot mint régen....egy hogy anya lettem, kettő hogy betegeket ápolok. (bár ettől néha bedepizek) Három ha szerelmes tudnál lenni, az megoldana mindent! :) Sok szerencsét!

2012. okt. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!