Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagy gáz ha erre az időszakra...

Nagy gáz ha erre az időszakra alig emlékszem?!?!

Figyelt kérdés

Mennyire gáz ha pl a 6-17éves korom közti időszak szinte totál homály? Nagyon kevés emlék van,az is iszonyatosan pici és mintha nem is velem történt volna. Ciki ez mikor a többiek mesélnek a gyerekkorukról,suliról,stb, én meg csak hallgatok mert nem rémlik nagyon semmi.

Mekkora baj ez?



2012. okt. 28. 22:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint nagy baj,mert ebben az intervallumban történik az ember gyermekkora rengeteg élménnyel.Én a mai napig emlékszem szinte mindenre.

Csak te tudhatod,mi történt veled,szüleiddel stb.

Nem értem,én sem hallottam még ilyet.

2012. okt. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

És most ezzel dokihoz is kellene menni? :O Ha igen , egyáltalán milyenhez?

+Mi baj lehet?

Ne az van , hogy totál semmi emlék,pár nagyon rövid van,de mint írtam,mintha nem is velem történt volna...Meg úgy általában nem megy az emlékezés.Személyek,sulik,ilyenek rémlenek,de emlékek nem...Tudom fura egy leírás,de ez van,nem tehetek róla :(

2012. okt. 28. 22:30
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem volt rossz gyerekkorod? Nem ért valami trauma? Esetleg ezek miatt is nehezebb emlékezned..
2012. okt. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Én nem emlékszem,családból kérdeztem pár embert,nekik sem rémlik hogy történt volna valami. Nagyon nem értem így hogy mitől van ez. És volt már hogy hülyének néztek emiatt a problémám miatt.

Valakinek bármi ötlet hogy mi bajom vagy hogy mit tehetnék? :(

2012. okt. 29. 07:49
 5/22 A kérdező kommentje:
+Talán egy éve volt egy traumának beszámítható esemény,de lehet csak én gondolom annak.És nem tudom számíthat-e hogy azóta jelentősen depis is vagyok...Lehet ezek miatt? és akkor mit lehet tenni?
2012. okt. 29. 07:56
 6/22 anonim ***** válasza:

Hát, ha megnyugtat, én se nagyon emlékszem a 6-16 éves koromra. Igazából vannak foszlányok, meg eseménydarabkák, de igazából nagy fehér folt az egész. Ha volt osztálytársakkal beszélgetek és jönnek, hogy ki-kivel-mikor-hol-miért és mit csinált, akkor én így: "tééényleeg? nem is emlékszem", de aztán "beképzelem" magamnak, hogy de, de rémlik valami, de igazából semmi. Szerintem baromi unalmas volt számomra az az időszak, nem igazán voltak barátaim, sőt, csak egy volt, és csak miután az első pasimmal összejöttem, csak azután vannak emlékeim, mert trötént már végre valami. De pl volt egy pasim 4 évig, na hát arra se emlékszem, hogy tulajdonképpen hogyan is voltunk mi együtt. Vele is vannak emlékfoszlányok, de nem sok, inkább a szakításra emlékszem, mert az nagyon fájt (lelépett egy ribanc csoptársával Fro.ba), utána 3 és fél évig nem volt pasim, annyira megviselt.

Szóval, szerintem nem gáz, csak eseménytelen volt számodra az az időszak. Vagy ha gáz, akkor velem is gáz van, és akkor már ketten vagyunk, tök jó, nem? :D

2012. okt. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Hát köszi hogy megnyugtattál :D Remélem nincs gáz...Ha van,majd csak kiderül :)

Azért várom még a véleményeket :)

Természetesen minden kedves válaszolónak megy a zöld kacsó :)

2012. okt. 30. 08:43
 8/22 anonim ***** válasza:

okozhatta trauma, csak az a bibi hogy ha az okozta, pont arra biztosan nem fogsz emlekezni, hiszen ez a lenyege hogy elfelejted ami kivaltotta es az azt korulvevo dolgokat. szerintem nem kell egyenesen orvoshoz menni, eleg pszicholgushoz is. igazabol hipnozissal ki lehetne deriteni hogy mi tortent akkoriban es hogy tortent-e valami rossz de azzal is vigyazni kell nagyon mert olykor a hipnozis nem megbizhato. nem feltetlenul megtortent esemenyek kerulnek felszinre hanem a legmelyebb felelmekkel kevert alomszeru dolgok.


meg az en pszichologia tankonyvem eleg erdekes dolgokat ir a hipnozisrol, hipnotizortol fuggoen karokat is lehet vele okozni, nem szandekosan is, szoval en ezt nem ajanlom egyaltalan meg en magamon tuti soha nem hagynam megcsinalni. de mar egy beszelgetes is sokat segithet kideriteni legalabb hogy mik okozhattak, esetleg elkuld orvoshoz mert szervi betegseg is allhat a dolgok hattereben.

2012. okt. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, hogy hány éves vagy. Ha 18-20 akkor azért elég gáz, én biztos dokihoz fordulnék, hogy mi van. Még a koragyerekkor az hagyján ha homályos, de ha fiatal felnőttként nem ugrik be semmi a gimis évekről sem, én még azon is elgondolkodnék, hogy valami agysérülés ért, csak magára a balesetre sem emlékszem. (Bár ilyen esetben azért a családod, barátaid biztos eszedbe juttatnák mi a helyzet.)
2012. nov. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

22 leszek idén.

A semmi túlzás.1-2 foszlány még van...De azok is homályosak és (ne nevessetek) olyan mintha nem is velem történt volna.

Házidokinál voltam,ideggyógyászhoz zavart,ő meg hülyének nézett. Pszichiáterhez nézzek be esetleg?

Család meg olyan h mindenki hazudik. Nem vicc. Katasztrófa egy család ez...

Valakinek bármi ötlet,tanács? Help :(

2012. nov. 9. 16:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!