Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem emlékszem. Nem tudom hol...

Nem emlékszem. Nem tudom hol voltam ma délután, nem tudom hol hagytam el a pénzem, nem tudom miért nem emlékszem, nem tudom hogy miért villannak be képek az agyamban! Megőrültem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen akármennyire is gondolkozok nem jut eszembe semmi! Fáj a fejem, remegek és rettegek!! Fogalmam sincs mi történt velem! Képek villannak fel egy személyről a fejemben. Gyerekkoromban a legjobb barátom lelökött a lépcsőről és betört a fejem meg agyrázkódást kaptam. Azóta nem találkoztam vele, de most a fejemben ott van. Hallom a hangját. Félek! Nagyon félek! Nem merek szólni a szüleimnek. Gyűlölik azt a fiút! Hallom a sikításomat, hallom a mentő szirénáját, hallom a kérdéseket: Hány éves vagy? Hogy hívnak? Hol laksz? Tudod a neved? Itt van a fejemben az ijedt arca és most már nem csak gyerekként látom. Még soha nem féltem ennyire!!! Megőrültem? Skizofrén vagyok? Vagy személyiségzavarral küszködök vagy mi a fene van velem??? Egyáltalán nem emlékszem a délutánra pedig csak pár órával ezelőtt volt! Segítsetek!!!
2012. jún. 6. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Fel kellene keresned egy ideg gyógyászt, aki csinálna a fejedről egy EEG vizsgálatot.
2012. jún. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azzal kimutatja hogy skizofrén vagyok?
2012. jún. 6. 20:32
 3/13 anonim ***** válasza:

Gondolkodj!

1. MI az utolsó emlék amire tisztán visszaemlékszel a mai napról? Az kb mikor lehetett?

2. Nem ittál-e valamit vagy ettél-e valamit? Nem szedtél -e be valamilyen gyógyszert vagy tablettát? Esetleg valami drogot, rágót amit mástól kaptál?

3. Ha valami mentális betegséged lenne, akkor ilyenek többször történnének, és valszeg te magad se tudnád megkülönböztetni az álmot a valóságtól.

4. Nem estél ma el? Mi az első emlék amire tisztán emlékszel? Kb menniy lehetettt az az időperiódus amiben "kihagyott az agyad"?

Meséld el a napodat, de csak azt ird le amire tisztán emlékszel, és amiben biztos vagy...

2012. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem, azzal pl megnézik hogy nincs-e tüskehullán ami mondjuk epilepsziára utalna. Lehet hogy rohamod volt.

Azért nem lehet ilyen egyszerűen besorolni valakit. A tudat-hasadásnak is millió egy változata van....

2012. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mindenképp beszélne kellene erről a szüleiddal, főleg ha még 18 alatt vagy, ugyanis ők felelnek érted, és kérj beutalót pszichiáterhez, és neurológushoz.
2012. jún. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

1, Kb. fél kettőkor hazaindultam. A szokásos úton. A szokásos helyeken. Megálltam a buszmegállóban. És egy köszönésre még emlékszem. Innentől sötét.

2, Nem kaptam rágót, drogozni még sosem drogoztam, enni csak a szendvicset amit én magam készítettem otthon ettem. Inni a szintén otthonról hozott vizet ittam.

3, Még soha nem éreztem így. Miután lelöktek a lépcsőről sokáig nem beszéltem így pszichológust küldtek ki amíg a kórházban voltam, de mivel a fejemnek nem lett komolyabb baja és 2 héten belül újra beszéltem ezért nem jártam többé. Sokáig még a fejemben járt az az érzés amikor lelökött, de ez már elég régen volt.

4, Nem estem el. Tudtom szerint. Az első emlékem, az a mentő szirénázása volt és már a buszon ültem, csak hogy 6 óra volt már. Nagyon megijedtem.

2012. jún. 6. 20:46
 7/13 anonim ***** válasza:

Figyu a legfontosabb,hogy ne félj!

egy pszichológus szakemberrel szerintem konzultálnod kéne.Ne pszichiáterrel,mert az gyógyszert írhat fel,gyógyszert ne szedj!

Hány éves vagy jelenleg és kb.mikor történt ez a gyerekkori dolog?

2012. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
15 vagyok és 11-12 éves korom körül történt. Szóltam anyának, ő pedig megkereste az egyik pszichológus ismerősét. Holnap megyek hozzá. Nagyon félek...
2012. jún. 6. 20:52
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos érdemben nem tudok hozzászólni. DE, kérlek, hogy írj, hogy mi van veled, ha megtudsz valamit! Köszi előre is!

2012. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lett valami bajod? Látsz magadon valami változást? Nem volt a közelben valaki barátod, ismerősöd akitől megkérdezd? Azt irod elvesztetted a pénzed, nem lehet hogy valaki leütött, és kirabolt? Vagy valami nagy sokk ért? Esetleg epilepsziás rohamod volt?
2012. jún. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!