Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudtok önbizalomnövelő tippeke...

Tudtok önbizalomnövelő tippeket adni?

Figyelt kérdés
Nagyon megköszönném,mert ki nem állhatom magam.. Csúnya vagyok,szerencsétlen,nem értek semmihez,mindent elrontok. :(((

2012. okt. 31. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:

már eleve a hozzáállásod nem jó..amiket leírsz magadról... ha ezt sugárzod az emberek felé ők is ezt fogják látni. először is tanuld meg elfogadni önmagad...

ha szeretnél valakivel beszélgetni a problémáidról írj bátran :)

2012. okt. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én sem tudtam sokáig elfogadni a hátamon a szőrt ! Mindig idegesitett ! Nyaranta nem is jártam strandra , csak télen amikor kevesen vannak a fürdöben ! De a volt barátnőim mondták ne foglalkozzak ezzel ők igy is szeretnek !

Ez adott önbizalmat nekem ! A mostani is elfogad igy !!

2012. okt. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én is ilyen voltam. Nekem a meditáció segített. Sok sikert!
2012. okt. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

itt van a blogomon 2 erről szóló cikk de csak ah tudsz angolul... én régen úgy gondolkodtam mint te... most már nem... :D

[link]

[link]

2012. okt. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Önbizalmat csak a biztos tudás ad. Gondolod, az artista hogyan tudja olyan magabiztosan megcsinálni a számait?

Megtanulta. Ez a titok.

2012. okt. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem is hasonló problémáim vannak/voltak, mert a nővérem mindig irigykedett rám, amiért én lettem babaként a főszerepben helyette. Állandóan csak azt kaptam, hogy "ehhez te buta vagy, nem tudod megcsinálni, kicsi vagy hozzá, béna vagy, szerencsétlen vagy, stb..." Szerintem ne is akarj egoista lenni, mert azzal, hogy nem látod magad elég jónak, mindig csak törekedni fogsz a javulás felé, és a végén - lehet, észre sem veszed - de te leszel a legjobb. ;) Egyébként meg mindenki szép úgy ahogy van, és valakinek talán te vagy/leszel a legeslegszebb. Nem ronthatsz el mindent, vagy ha igen, egy idő után megtanulod, hogy csináld jól, és akkor már rögtön értesz is valamihez.

Ne félj ;)

2012. nov. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó,nagyon köszönöm!! :))
2012. nov. 12. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!