Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnátok tippeket adni stressz...

Tudnátok tippeket adni stressz ellen?

Figyelt kérdés
Valójában olyan súlyos problémáim, csak a élet egyszerű gondjai. De én még ezeket se tudom megoldani, mindenen felidegesítem magamat, nem is emlékszem már olyan napra, hogy ne szorongtam volna. Állítólag kicsinek is ilyen voltam. A gond, hogy ennek már fizikai tünetei vannak: refluxom van és savtúltengésem. Ezért is akarok minél gyorsabban evvel az életmóddal leállni, mert nagyon szenvedek és ettől is még idegesebb leszek. Mondanátok tippeket, hogy hogyan vezessem ezt le? L/19

2012. szept. 7. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:

ha megvagytok anyagilag,ajánlom,hogy néha törj szét valamit(pl tányért,poharat vagy nem tudom:D),nálam az szokott segíteni ha látom az úgy mond "pusztítást",vagy ha tényleg bele tudom élni magam. lásd pl kimegyek kertbe és sarlóval lecsapom az összes növényt:D vagy szerencsére van egy ilyen súly féleség,csak gumiból van a külseje,azt szoktam dobálgatni az udvarban.

de ha haragszol valakire (azért leírom,mert hátha) akkor a legjobb megoldás a megbocsátás,akkor teljesen elszáll a harag(alkoholista apa mellett nőttem fel,de amiket tett meg tudtam bocsátani[igaz,valami nagyon nehezen ment],és azóta sokkal jobban érzem magam:)

2012. szept. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Faster EFT. Hatékony, gyors és természetes megoldás. És nagyon sok problémádat teljesen ingyen meg tudod vele oldani.

http://www.youtube.com/watch?v=cAhNSHNyGd4&list=PLA44397BC5E..

2012. szept. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!