Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetek, hogy könnyebben...

Mit tehetek, hogy könnyebben elaludjak?

Figyelt kérdés
Akár fáradt vagyok, akár nem, nem tudok aludni... Van, hogy összesen 4 órát alszom, mert egyszerűen órákig csak forgolódok. Korán is kelek, mivel nekem iskolába kell menni (14/L). Altatókat ne mondjatok, mert anyu nem engedi.
2012. nov. 7. 23:24
 1/8 A kérdező kommentje:
a bárányszámolós dolog nálam nem válik be, se a tea...
2012. nov. 7. 23:28
 2/8 Mirk ***** válasza:
57%
Zenehallgatás, maszturbáció, sport.
2012. nov. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
olvasás? nekem az segit, na nem mindig és nem minden könyv de sokszor igen. A számolás sem mindig működik de sokszor az is, de nem mindegy hogy. nálam az a lényeg hogy ne gondoljak másra, ilyenkor ki kell kapcsolni minden mást és akkor működnek. ja és több technikám van a számolásra, mikor melyik jön be....
2012. nov. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha másnapra tanulnom kell, mindig 11 órakor már elalszok :D máskor meg fent vagyok 2-3 óráig is.
2012. nov. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves 14 éves!

Fáraszd el magad szellemileg, és fizikailag egyaránt. Fogsz aludni, mint a bunda.

2012. nov. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2012. nov. 8. 17:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Pedig én a teát ajánlanám, méghozzá a citromfű teát. Nem drága (200 valamennyi a patikában) és attól még én is úgy alszom mint a bunda, pedig előtte ha napi 3-4-5 órát aludtam, már jónak számított..

Próbáld ki, ártani tuti nem árt! :-)

És amúgy nagyon helyes hogy anyukád nem engedi az altatókat!

2012. nov. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ!:))
2012. nov. 9. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!