Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Voltam szivultrahangon, ekg-n...

Voltam szivultrahangon, ekg-n terhelésesen, mellkas röntgenen minden negativ. Mégis szúr a mellkasom, meg nyom, meg pánik betegség jelemmzői állítolag. MOst igy sportolhatok?

Figyelt kérdés

Vettünk polárórát és az mutatja majd a pulzusom. Egyb miota van ez a szorngásos bigyusz azota votl h felkeltem este és remegtem izzadtam meg éget szoritott a mellkasom.

Meg miota van ez néa eggy egy rimtuszavar is van de ritka. Szedek magne b6ot napio felet, de ettől még mozoghatok nem? msot 2napja szur uygan a merllkasom de sztem mozoghatop nem?


2009. aug. 14. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ez pánikbetegség akkor igen sportolhatsz. Legalább levezeted a benned rejlő stresszt meg félelmeket ami a pánikbetegséget okozza.

És megnyugodhatsz, ha mindezen vizsgáltok negatívak lettek valóban nincs fizikai problémád. De a lelkit kezelni kéne.

27/N/egészségügyis

2009. aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia

én ugyan igy vagyok mint te!teljesen ezek a tüneteim vannak nekem szilveszter éjszakáján kezdödött

eljártam minden orvost,azt hittem sziv beteg vagyok,aztán kiderült hogy a hátammal van gond!javaslom h menj el a körzetihez és kérj orthopédiára beutalot és ott megvizsgálnak!

én több mint 8 hónapja vagyok igy,és ez egyben pánikroham is!átérzem amit érzel én is ebben szenvedek!csak az a jó hogy 5-6 hónap alatt teljesen megtanultam hogy kell ezeket kezelni!nekem most is nyom és szúr a melkasom,és tom h a hátamtól van!Remélem minél hamarabb meggyógyulsz és teljesen tünetmentes leszel!Sok sikert

2009. aug. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!