Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen gyógyszer nélküli...

Milyen gyógyszer nélküli megoldást tudtok alvászavarra?

Figyelt kérdés
Az esti elalvással nincs gond,simán elalszom 9-10 körül,ahogy ágyba kerülök,de aztán éjjel 2-3kor felébredek és utána már nem tudok visszaaludni,pedig érzem,hogy hulla vagyok.
2009. aug. 15. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:

én azt hallottam h keverj tejbe mézet melegítsd meg hogy jóó langyos legyen éd itt meg.

nekem ez bevált mert nyugtató hatásu.

de látttam már ilyen altató gyógyteát is.nem tudom h ez mennyire gyógyhatásu készítmény vagy mennyire gyógyszer.nekem nem ízlik mindenesetre

2009. aug. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A citromfűteát próbáld meg. Nekem segített és nincs rossz íze.
2009. aug. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg meditációs zenét hallgathatsz, a párom és én is szoktunk, nagyon jól ellazít, és alszunk, mint a bunda.
2009. aug. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a mézes melegtejes sztorit már énis hallottam.a triptofán aminosav miatt.esetleg nem pörög tul az agyad este?ha nekem pörög valamin énis néha ugyjárok mint te
2009. aug. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!