Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet feliratni gyógysz...

Hogyan lehet feliratni gyógyszert? Rivotrilt vagy Xanaxot, és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Súlyos lelki problémáim vannak, gyenge az idegrendszerem, és nem tudom mi lesz velem, mert minden napom lehangoltsággal, vagy hisztérikus rohamokkal, és nagy önbizalomhiánnyal telik.


Lány vagyok


2012. nov. 23. 21:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem inkább menj el pszichológushoz, ne rögtön gyógyszert szedj. A tabletta bevétele után a lelki probléma megmarad. A pszichológussal közösen gondolkodva rájöttök, hogy mi az önbizalom hiányod oka. Ezekre a gyógyszerekre könnyen rá lehet szokni és nehezen lehet lejönni róluk.


Egyébként pszichiátrián lehet feliratni, esetleg háziorvosodnál.

2012. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

A pszihológus drága, nincs rá pénzem

Nem is mernék elmenni, és olyan dolgaim vannak, amiken biztos hogy nem tud segíteni, mert gyerekkorom óta elvagyok rontva

2012. nov. 23. 21:23
 3/26 anonim ***** válasza:
29%

Ha Te így döntesz, hogy nem akkor nem tud segíteni és akkor nem is kell menni.Nem az a feladata, hogy a Te ellenállásodat letörje,így természetesen pénzkidobás lenne.

A gyógyszerek pláne nem tudnak segíteni, legfeljebb felszedsz még egy függőséget is.Nincs olyan tabletta, ami egészséges önbizalmat ad és kezeli a hisztérikus rohamokat.

A Te döntésed.

2012. nov. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
33%

-próbáld ki az agykontroll, először énis gyógyszereket akartam de rájöttem az agykontrollt jobb és olcsó ..neten rengeted anyagot lehet találni ;)

- emellett tea keverékeket is kérhetsz valamelyik gyógynövényestől


- én a fares cégtől próbáltam ki a "antistressz teát" sokat segít

- egyszer vegyítettem láb vérkeringés teával + csipetnyí gyombérrel (füszer) + emsztést segítő teával

- anyámmal mikor beszeltem telon a keverek után azt hitte berúgtam ... tancolni es ugralni lett utanna kedvem :))

- lab verkeringes teaban ginko van ami az agyi hajszal erek keringeset is serkenti, a gyomber pedgi az endorfin szintet dobja fel az anti stressz tea meg lecsillpitja az idegeket eltuntei a rosz kedvet szorongast banatot


- emellet ajanlom, hogy aludj rendszerese, es probalj ki valami nyugtato teat is, olcsobban ki josz mint a gyogyszerrel es egessegesebb is


- ajanlom meg hogy nezz utanna neten kulonfel gogy novenyeknek es hatasuknak, es ezekkel jatszadozva probalj kombinalni valamit te is ha akarsz, hogy kulonbozo hatsokkat osszehozva valami erossebet hozzal ki mint en is :P az elobb


- meg megemlitenem, hogy elotte megittam egy eros kavet is es meg jobban fokozta a keverek hatasat

(figyelem a koffein erossiti az erzelmeket is legyen az pozitvi vagy negativ... ugy hogy mely depiben csak ront ha nics mas szer melete)


-aa fares ceg romaniban vagy magyrorszagon nem tudom ha lehete kapni , .... egy ideilyig rpobaltam ekzettel irni , de elment a turelmem mert tull hosszura sikeredett a mondanivalom


- remlem tudtam segiteni mielobbi gyogyulast kivanok :)


U.I. a porbléma mindig mangunkbol ered, es vegso soron legyn barmilyen szphihologus az csak ravezet amegoldasra , igazsag szerint a legjobb szphihologus mindenki szamra az onmaga, lehet potszerekkel segiteni, de azok csak eszkozok , nem szabad elveszni a csabdaikban, mert az csak a konnyebb ut, egy konnyebb ut ami vegso sorn csak a gyogyszer gyaraknak jo

2012. nov. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:

4 es vagyok ismet

24f :)

2012. nov. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
De mi, TB nem finanszíroz valami alap pszichológiai szolgáltatást? Akkor irass a háziorvosoddal.
2012. nov. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
56%
Háziorvos, majd ideggyógyász!
2012. nov. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:

Ismerős a helyzeted de a gyógyszerek hosszútávon semmiképpen sem kifizetődőek, csakis tiszta fejjel lehet kilábalni ebből a helyzetből.


Nekem az ashwagandha + gotu kola formula készítmény segített keress rá és máris tudod hol lehet kapni :) ki lehet egészíteni mással is de ez indulópontnak remek lesz.


Olvass utána részletesebben neten! Nekem megváltoztatta az életem. Remélem neked is segít. Üdv!

2012. nov. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:

Pontosan milyen gondjaid vannak?

családon belül/kívül, társaság, személyek elvesztése??

mindenképpen jó tudni ezeket, mert nem minden veszthető.

2012. nov. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Javasolnám orvos felkeresését, egy szakember valószínűleg jobban meg tudná mondani, hogy milyen gyógyszer is kellene a te problémádra.

Ezek amúgy sem éppen azok a tipikus xanaxos tünetek.

2012. nov. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!