Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tüntessem el ezt a...

Hogyan tüntessem el ezt a szokásomat?

Figyelt kérdés
Olyan szokásom van, hogy akárhol vagyok, mindig azon gondolkozok, hogy ki mit gondolhat rólam.Emiatt van egy kis önbizalomhiányom, meg is nagyon fogadtam el még magamat olyannak amilyen vagyok.Szerintetek hogy tudnám végre eltüntetni ezt a rossz szokást?
2012. nov. 25. 17:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Szerk:"... meg nem is nagyon fogadtam el még magamat..." kihagytam egy szót, bocsi:D
2012. nov. 25. 17:25
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd :)
2012. nov. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De úgy a legkönnyebb eltüntetni, ha arra gondolsz, hogy mások is ugyanazt érzik mint te... tehát ha te lennél az az ember, aki veled szemben ül és azt hiszed róla, hogy téged vizslat, akkor rosszul hiszed, mivel ő is azon aggódik, hogy te vizsgálgatod őt és ugyanolyan frusztráltan fogja érezni magát, ha elkezded bámulni :)
2012. nov. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem feltétlen múlik el. Ha súlyos néha csak pszichológus segíthet, én is így voltam vele.
2012. nov. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem annyira súlyos, csak ha számomra fontos emberek vannak körülöttem, és nagyot "éghetek".Leginkább akkor szokott előjönni.
2012. nov. 26. 15:24
 6/6 Szelket válasza:
Lehet új szokás után kellene nézned..pl ezután azt vizsgáld,hogy te mit gondolsz a másikról,talán még az önbizalmadat is növelheted.az a helyzet azt te soha nem tudhatod,hogy valójában mit gondol rólad a másik.Csak feltételezheted.
2012. nov. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!