Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyton rossz a hangulatom,...

Folyton rossz a hangulatom, semmin nem tudok nevetni. Mit tehetek ellene? 16/L

Figyelt kérdés

Ritkán van jó hangulatom. Ma irodalom órán azt vettem észre, hogy a tanárunk (nagyon jó fej) viccein mindenki nevet, én meg még csak el sem mosolyodom. Mintha nem is lennének érzéseim... Meg ma nagyon ideges voltam egész nap, pedig pont, hogy boldognak kéne lennem, mert most gyógyultam fel teljesen egy betegségből, ami napokig kínt jelentett a számomra. Minden ember idegesített, mindenkiről negatív gondolataim voltak, amikor hazaértem, a kutyáimmal is csak kiabáltam. De nem csak ma voltam ilyen. Folyton rossz a hangulatom, az iskolában szinte egész nap nem beszélgetek senkivel, a tanáraim is már elkönyveltek az örökké búskomor, néma lánynak... Mitől lehet ez, hogy ilyen rossz a hangulatom mindig?

16/L


2012. nov. 26. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a stresszeid nem tudod feldolgozni. Énekelj, sportolj, jógázz.

Google > pszichofitness

2012. nov. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak egyet árulj el...van fiúd? :)
2012. nov. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem történt valami rossz dolog mostanában?
2012. dec. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!