Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológust keresek Miskolco...

Pszichológust keresek Miskolcon. Ki tud ajánlani egyet?

Figyelt kérdés

SZiasztok.


Egy pszichologust keresek a varosban (gondolom a pszichiater nem fog velem beszelgetni es elmondani, mit kene tennem)

Jartam mar egy parnal -sajnos-,de egyik sem valt be, mert:

-csak ugy beszelgettunk, en meg nem kionteni akarom a szivem, hanem megoldast

- nem volt kozremukodo, elfelejtette a feladatokat kiertekelni, en meg jarjak vissza addig es fizessek. Ha kerek szamlat, akkor dragabb..

-a problemaim tudom, az eredetoket is nagyjabol, de itt kifujt, nem tudom merre mennjek, mit tegyek, hogy jobb legyen

-nem pszichologus vegzettsegu terapeutam masnal csodakat muvelt, nekem -ugy ereztem- beszologatott es lelkiismeret furdalassal jottem el. Volt, hogy sirva fakadtam, de nem konnyebultem meg utana, hanem azert bigtem, mert baromi sz@r alaknak ereztem magam. Sztem ez nem helyes.



Miert ot ajanlanad nekem?

Koszi!



2012. nov. 27. 12:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én tudok erre megoldast. Nem vagyok pszicho ugyan, de en is jartam többhöz. Megsem volt segítség. Ha gondolod, megpróbalhatok segiteni. :)
2015. jan. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!