Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miskolcon tudtok ajánlani...

Miskolcon tudtok ajánlani pszichológust? Úgy érzem ideje lenne beszélgetnem valakivel dolgokról.

Figyelt kérdés
És a másik kérdésem, hogy mindez kb mennyibe fáj???
2009. nov. 30. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyibe fáj... de idiótán hangzik....

Pesten kb. 5000-10.000 közötti egy óra, ehhez tudsz viszonyítani.

2009. dec. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az attól függ milyen jellegű a problémád.

Segíthet pszichiáter, pszichológus, kineziológus, de sokszor az is elég, ha meghallgat egy barát, vagy egy megértő ismeretlen :)

Nekem is írhatsz ha szeretnél, az ne zavarjon, hogy én is miskolci vagyok :)

Amúgy egy kineziológusnál egy óra kb. 5 ezer, a többi is hasonló (inkább több)lehet, nem olcsó mulatság.

2009. dec. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem keress a neten egy beszélgetőpartnert, az nem kér el óránként 6000 ft-ot, és talán még segíthet is.
2009. dec. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt szoktam csinálni. Fel megyek a chatre, mindig vannak fent idősebbek. Persze lehetőleg nem perverzel kezdek el beszélgetni és ha értelmesnek találom, akkor belkezdek a bajaimba. Mindig szoktam jó partnereket találni erre a célra és jól esik olyan dolgokat is leírni egy ismeretlennek, amiket soha másnak nem mondanék az biztos.
2009. dec. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Röviden annyi, hogy az idei évem nagyon nem úgy sikerült ahogy azt szerettem volna. Sem az egyetemen, sem a magánéletembe. Tavaly év végé felé volt egy csúnya szakításom, ahol én szakítottam, de a exbarátnőmet nagyon megviselte, stb, bűntudatom volt/van miatta, de nem tudom megbánni, mert jobb sok téren.

Párkeresés szempontjából nem vagyok jó, "félek" ismerkedni csak úgy idegen nőkkel, hiába vannak lányok akik tetszenek, sőt még esélyem is lenne, nem merem elhívni őket, fogalmam sincs hogy kell csajozni...

Hosszú volt az eddigi kapcsolatom, elfelejtettem hogy kell...


Akkor az egyetemen se úgy mennek a dolgok... Valahogy nem tudok leülni tanulni, hiába van időm. Pedig bele kellene húzni, jön a vizsgaidőszak.


Amúgy milyen oldalakra gondoltok, ahol lehet chatelni ilyen témakörben? Gondolom nem a chat hu és társai!?

2009. dec. 1. 10:20
 6/6 anonim ***** válasza:

A siker titka: akarni kell és ennek megfelelően meg is tenni. Arról beszélgetni, hogy mit nem teszel, vagy miért, felesleges.

Van egy mondás: ne próbáld, hanem tedd v. ne tedd meg. Csajozás: csinálni kell, nem beszélni róla. Nem kell célokat kitűzni, hogy elsőre sikerüljön.

Tanulni is akarni kell: eldönteni, hogy nekiülsz és csinálni. Keress egyetemista csajokat tanulni. Két légy, egy csapás. Még akkor is, ha csak haverok lesztek.

Bátorság csak a sikerélmény után jár, az meg cselekedet hiányában egy 100000/óra igényű pszichonak sincs a fiókban, se receptre nem tudja írni.

Cselekedj úgy: nem baj, ha nem sikerül. Beszélni se tudtál első szótól, mégse dobtak le a tajgetoszról.

2009. dec. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!