Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek van olyan, hogy...

Szerintetek van olyan, hogy egy fiú/férfi aki jó külsejű és vonzó karakter, leéli úgy az életét, hogy nem ér nőhöz?

Figyelt kérdés
Szerintem igen és én vagyok az.. sosem tudok egyszerre két területre koncentrálni, vagy csak a tanulmányaimmal/karrieremmel foglalkozom, vagy külön elkezdek a nőkkel foglalkozni és akkor csak az érdekel. Nincs semmi pénzem, tanulok, elégedetten és határozottan bejárok suliba, elvagyok a társasággal, de magánélet terén semmi, 14 és 18 éves korom között egyszer randiztam és egyszer közeledtem valakihez akinek nem akartam megmondani, hogy bejön, mert különben nem akart volna találkozni, de annak is vége lett, egyikből sem lett semmi, de amikor alakultak akkor csak ezekre koncentráltam. Most jön az érettségi, továbbtanulás és már végképp csak erre koncentrálok.. a sulik után pedig munka, vállalkozás, üzletelés ami szintén odafigyelést igényel. Most akkor szüzen fogom végigélni az életem?
2012. nov. 29. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Most akkor szüzen fogom végigélni az életem?"


Ahogy érzed...

2012. nov. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hogy csak a kérdésre válaszoljak, szerintem nincs. Legfeljebb olyan esetben, ha az illető nem ronda, de egyáltalán nem vonzó. (Esetleges önbizalomhiány, defekt stb. kiül egy jóvágású fiú arcára is.)

Ha egy srác helyes és vonzó karakter, akkor már a suliban, netán az említett társaságban kinézi őt magának egy lány, aki addig kajtat utána, míg célt nem ér. Ha a fiú lesz*rja még jobban koslat. Szerintem ilyen esetben olyan nincs, hogy azért nincs barátnőd, mert hú, de elfoglalt vagy. Legfeljebb, ha sorra utasítod vissza a lányokat, akkor nem lenne.


Egyébként, ha csak érettségi előtt állsz, teljesen felesleges ilyesmin túráztatnod magad. Más ember is tudott suli, munka, vállalkozás mittudomén mi mellett párt, barátnőt, partnert találni.

2012. nov. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

tegnap 19:29


De ez szerintem csak bizonyos körülmények közt áll fenn. Én olyan helyre járok, ahol alig van lány és abból a kicsiny körből is 1 van aki tetszik nekem, rajta pedig látom, hogy mi nem tetszik neki a viselkedésemben, de azon nem akarok változtatni csak ezért a lányért.. máshová, pedig nem járok sulin kívül

2012. nov. 30. 06:34
 4/11 A kérdező kommentje:
Vannak lányok akiknek tetszem, de velük csak camozom és messze laknak.. elég szerencsétlenek ezek a körülmények.
2012. nov. 30. 06:37
 5/11 anonim ***** válasza:

És mi nem tetszik neki a viselkedésedben? Kíváncsi vagyok, milyen hibája lehet egy vonzó karakternek.:)


Ha így látod, akkor várd ki míg nyár lesz, tovább tanulsz, új társaságba kerülsz. Azért 18 évesen nem kell sokkot kapni, hogy szüzen fogsz meghalni. Amúgy, ha meg ennyire zavarna a dolog, nem mondanád, hogy csak azért nem ismerkedsz, mert csak egy dologra tudsz figyelni, ami pedig a tanulás. (Azért mikor 14-18 éves korod közöt volt az az egy randid, csak nem buktál meg minden tárgyból..) Közvetlen érettségi előtt még meg is érteném, na, de csak december lesz. Még félév vége sincs!

2012. nov. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ma 08:23


Jó, nem kell ironizálni.. nem érdekel már, akkor nem vagyok vonzó karakter lesz@rom, azt meg, hogy időnként amikor szóba jön ez a téma és valaki megtudja amit ide is leírtam tökre meglepődik és hogy én sem tartom magam rossz pasinak, betudom valamiféle véletlennek és kész, igazad van, nyilván lenne csajom, ha igaz lenne amit magamról gondolok

2012. nov. 30. 14:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Jó, nem szívatni akartalak, de az biztos, hogy könnyebb az embernek kezdenie magával valamit, ha reálisan látja a helyzetét. És ez a "nagyon jó pasi vagyok, de kizárólag a galád körülmények miatt zord jövőt látok magam előtt" óriási nagy zsákutca. Amúgy az meg egyáltalán nem lenne gond, ha van önbizalmad, de elég valószínű, hogy más hatások érnének, ha tényleg elhinnéd magadról, hogy a legmegnyerőbb karakter vagy a haverok között.
2012. dec. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ma 11:20


Tulajdonképpen nincs is hely a sulin kívül ahová járok, szóval még csak kellő önismeretem sem lehet ezzel kapcsolatban... Marad nekem a tanulás, meg az, hogy időnként camozok külföldi lányokkal akik azt hiszik hazudok amikor azt mondom, hogy nincs csajom és élőben még csak hozzám sem ért senki..

2012. dec. 1. 14:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért nem magyar csajokkal camozol (lehetőleg a saját városodból)?
2012. dec. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
mertimshy xd
2012. dec. 2. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!