Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan aki kigyógyúlt a...

Van olyan aki kigyógyúlt a Bordenline személyiség zavarból? Ha igen hogy, gyógyszereket kellett szedni?

Figyelt kérdés
Segítségre van szükségem,lassan egyedűl fogok maradni ha nem változtatok!Aki Bordenline-os vagy volt az tudja miről beszélek..Hnagulatingadozás,instabilkapcsolatok,düh,gyülölet,szeretet és a további tüneket..Írjon aki benne van vagy kigyógyúlt belőlle!Tudjátok hogy orvoshoz nehéz menni,mert egyszer azt hiszem hogy jól vagyok aztán kezdődik előről!A válaszokat köszönöm!És csak értelmes emberekét várom..

2012. nov. 30. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Én voltam borderline-os , de mostanra súlyos skizofréniás lettem ,semmi jóval nem tudlak biztatni.A gyógyszereket életed végéig szedni kell,és ez csak a szintentartásra elég, gyógyulást egyik orvos sem igér.
2012. nov. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én kiakarok belőlle gyógyúlni :((((Csak sokat szenvedek,és a környezetemet is megviseli a személyiségem..Próbálom megnyugtatni magam amikor van valami hogy ez csak beképzelem,és ez a személyiség zavarom miatt van...Nem akarok gyógyszert szedni,akkor esélytelen a gyógyulásom ?
2012. nov. 30. 12:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyógyíthatatlan, de kezelendő és kezelhető. Gyógyszernél lényeg a minimum szintre törekvés, max Xanax vagy Xanax+SSRI,

jó lenne a pszichoterápia- sajna valódi szakértő nincs.

Gyógyulást hozhat viszont a szociális változás, megértő partner, egyetem jó eredményekkel, művészetben sikerek, missziós tevékenységben sikerek, lelki élet, közösségben, vagy atyával.

2012. nov. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A xanax meg az SSRI az depresszióra való, a borderline-ra antipszichotikumokat írnak fel amik durvább gyógyszerek. Egyetértek az előzővel:egy megértő partner sokat jelenthet.Szóval ne add fel!
2012. nov. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok semmiféle gyógyszert szedni:((Senki nem tudja h én ebbe szenvedek,csak én tudom magamról...És ezért nem működik sok kapcsolatom mert nem vallom be nekik h ebbe szenvedek..Akkor inkább haggyanak el,de nem akarom h bolondnak tartsanak és pletykáljanak.Azt hiszem már az okra is rájöttem,hogy mitől alakúlt ki.Próbálom magam gyógyítani,rengeteget olvasok az emberi kapcsolatokról,próbálokozok csak néha olyan nehéz...Szeretek egyedűl lenni,berakni egy kellemes zenét és csak pihenni és fantáziálni:)Életem szerelmét a betegségem miatt vesztettem el!Senkinek nem kívánom mert ez maga a pokol amiben vagy elégsz v kiszabadúlsz.Középút nincs...
2012. dec. 1. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!