Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van erre értelmes magyarázat?

Van erre értelmes magyarázat?

Figyelt kérdés

Iskolában olyan személyiség vagyok amilyen szeretnék lenni,nagydumás,tisztelnek az emberek. Máshol viszont,tök mindegy hol ennek az ellenkezője.

Mitől lehet ez??

18F



2012. okt. 11. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálam meg fordítva. De én tudom mitől van. Attól, hogy a suliban hosszú távon kell egy helyen tartózkodnom, óra órát követ.. Nem nyilvánvaló, hogy te pedig ennek a fordítottja vagy?


18/F

2012. okt. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló a helyzet. Szerintem az lehet a magyarázat, hogy az iskolában egy olyan környezetben vagyunk, ahol már kialakítottuk a presztízsünket, tudjuk, hogy tisztelnek, szeretnek, mert a visszajelzések ezt mutatják. Így érhető, hogy felszabadultabbak, lazábbak, dumások vagyunk, kevésbé vagyunk gátlásosok. Na most, ha kikerülünk egy idegen környezetbe, akkor ez már nem érvényes, mert ott újra ki kellene alakítani egy újabb környezetet, melyben szeretnek, tisztelnek. Így már rögtön visszahúzódóbbak, esetleg gátlásosabbak vagyunk.

Szerintem a lényeg az, hogy egy olyan környezetben, ahol tudja az ember 100%osan, hogy elfogadják, sokkal felszabadultabb. Legalábbis én ezt vettem észre.

Egy 3. 18/F

2012. okt. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ott erzed ellazulva magad, mert kialakult a tarsasag, es helyed van benne.
2012. okt. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!