Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális vagyok?

Normális vagyok?

Figyelt kérdés

40 éves férfiember vagyok, több millió forintom, mint ahány éves vagyok, mégis anyáméknál lakom, egész nap a gép előtt ülök, a pénzemből alig költök bármire is (mert minek?), társaságban meg kell magam erőltetnek, hogy menjen a conversation. Ha meg valaki piszkál és fáj az érzékeny kis lelkemnek, vagy elfojtom magamban, aztán mint a vulkán robban, vagy kiabálok, mint egy autista, hogy "HAGYJÁL BÉKÉN!"... és a nagypapa mamuszát hordom.


Mennyire vagyok beteg? Hogy segíthetnék magamon? Környezetváltozás, tudom... de képtelen vagyok magam mögött hagyni a családom és új életet kezdeni, bármilyen közel is lennének. Pán-péter szindróma? Hogy küzdjem le a démonaimat?



2012. nov. 30. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nagyon beteg vagy. keress egy pszichiátert, a sok milkából meg néhányat ideadhatnál, karitatív tevékenység gyanánt, hogy ne kelljen napi 12 órát gályáznom, hogy legyen saját lakásom, és nyugiban tudjam a 3 kiskorú gyerekem.
2012. nov. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Támogassál egy menhelyet... Attól majd jobb embernek érzed magad.

Aztán nekem ez az egész story felvágásnak tűnik h mennyi pénzed van....

Ne nyavalyogjál a társaságodba, keressél egy barátnőt. Ha meg van az ideális partner nem lesz gond hogy ott kell hagyni a családod és tovább kell lépni.


Ja a támogatást komolyan mondtam. Aki teheti tegye meg, főleg így tél közeledtével!

2012. nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nincs barátnőd? Magadnak meg tudod magyarázni, miért is jó ez így neked?
2012. nov. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Normális vagyok?Nem,de a pénzből nekem is küldhetsz!
2012. dec. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!