Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan pánikszindrómás,...

Van olyan pánikszindrómás, szorongó ember köztetek aki már volt Dr Birkás Dezsőnél? Tapsztalatok? Vélemény? Sokat jelentene.

Figyelt kérdés
Nekem már ajánlották hogy menjek hozzá, erősen szorongó vagyok, de nagyon sokba kerül számomra, és ha belevágok szeretném tudni hogy nem feleslegesen teszem, de sajnos véleményeket nem nagyon találtam róla interneten. Segítsetek kérlek!

#szorongás #pánik #birkás dezső
2012. dec. 3. 22:21
 1/1 anonim válasza:
Szia, én voltam! Kb a 4.alkalom után letettem a gyógyszert, amit előtte 5 évig szedtem és kb 10 alkalom után elbúcsúztunk egymástól. Azóta szültem 2 gyereket! Csak ajánlani tudom, de a módszere önmagában nem elég. A gyógyuláshoz kitartásra, akaratra és sok barátra vagy jó párkapcsolatra is szükség van!
2013. jún. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!