Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hiztam főleg hasra. Hogyan...

Hiztam főleg hasra. Hogyan kezeljem amikor a 8. ember azt kérdezi hogy terhes vagyok e? Nagyon bánt, és szégyenlem a párom előtt mikor ő is ott van.

Figyelt kérdés
55-kg voltam szülés után,most 4 éves a fiam.Most 70-kg vagyok de elég magas is.Szóval sehol nincs a testemen felesleg csak a hasamon.. Nem eléág hogy engem bánt és az önbizalmamat elvesztettem főleg a szexben..de még az ismerősök is.."Terhes vagy".. Nagyon kivagyok készülve emiatt.A testtartásom is hozzá járúl.
2012. okt. 24. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ez, végén csak nevettem rajtuk :D
2012. okt. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Testtartásjavitáshoz vegyél hevedert

[link]

(háziorvos receptre is felirja,ez csak egy példa,van sokféle,én 1 évig hordtam,tőlem azóta azt kérdezik hogy mit táncolok,olyan szép a tartásom,ne ijedj meg,első pár hétben iszonyuan fáj tőle a hát)


Hasizomerősitő torna,napi negyed óra is csodákat tesz.

akár gyerekkel együtt,csak találékonynak kell lenni.


Addigis a kérdezősködőket hagy figyelmen kívül,párod előtt meg ne szégyellősködj.

2012. okt. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Hogyan kezeljem amikor a 8. ember azt kérdezi hogy terhes vagyok e?


Kevesebbet kéne zabálni, főleg szénhidrát a tilos! Azaz: kenyér, péksütemény, lisztes dolgok, panírozott húsok, keményítős ételek (pl. burgonya), cukrozott italok, stb. Amit korlátlanul lehet enni: húsok, gyümölcsök, nem keményítő tartalmú zöldségek, halak.

2012. okt. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem is mindig ezzel bántottak, de ami nekem még rosszabb volt, hogy nem a terhesség miatt dobódtak rám a kilók, hanem csak szerettem enni. Na, gondoltam egyet, elegem lett a baxogatásból, elkezdtem kalóriát számolva enni, sírva ettem zöldséget a pörkölt helyett, és vateráztam egy jó olcsó kondigépet! 6 hónap telt el, és sírva könyörögnek az ismerőseim, hogy ne fogyjak többet, mert nem vagyok szép vékonyan. Na most bármilyen jó ismerősök is, rájöttem, az boldogítja őket, ha bánthatják a másikat, biztos attól jobbat alszanak, vagy nem tudom. Csakis a Te magad örömére akarj változni, ne engedd, hogy mások változtassanak meg! Ha tényleg zavar a néhány plusz kilód, csak egy elhatározás kell, és pár hónap kitartás. Amúgy meg egy kis torna alapból rászoktat az egyenes testtartásra, sőt... (már ha " a testtartásom is hozzájárul" szöveg alatt arra gondoltál, hogy kérdőjel alakod van) Nekem is olyan volt, nehezemre esett nem kinyomni a hasam! :)
2012. okt. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Olyanná tudsz válni, amilyenné szeretnél. De ezt akarni kell, és tenni érte. Nem itt siránkozni. Már megbocsáss...

2012. okt. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igaz hogy tennem kell érte,ha nekem nem jó igy...
2012. okt. 25. 08:41
 7/7 A kérdező kommentje:
50 kg voltam 3-hetes terhesen ,szülés után 2 héttel 74kg! Az egy éves szülinapjára 55 kg-voltam.Nem fér a fejembe most hogyan hiztam ennyit.. De remélem sikerülni fog még egyszer 70kg-ról 50 kg ra lefogyni..
2012. okt. 25. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!