Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csinálnám ezt idegembe?

Miért csinálnám ezt idegembe?

Figyelt kérdés
valamelyik nap nagyon ideges voltam az anyámra mert szinte nem is figyel rám csak a nevelő apámmal foglalkozik,és az ereimet vagdostam és azóta amikor ideges vagyok azt akarom csinálni akaratom ellenére is, de én nem akarom szóval próbálom magam lehígítani valahogy de félek h fogom még csinálni idegembe h nyugatasam mg magam ha ideges leszek valami végett?? 14/L

2012. dec. 5. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt hiszem az első sorodban válaszoltál is a kérdésre "nem is figyel rám csak a nevelő apámmal foglalkozik".

Gondolom azért, hogy figyeljen rád!

És ez bejött vagy sem?

2012. dec. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát nem pedig meglátta h vakdosom magam és semmi
2012. dec. 5. 19:05
 3/4 anonim ***** válasza:
És milyen a kapcsolatod anyuddal? Mert szerintem nem ártana ha ketten leülnétek és elmondanád mi is zavar. Vagy csinálhatnátok "csajos" napot, mikor csak ketten vagytok, elmentek vásárolni, ilyenek, ezek jó alkalmak arra, hogy ha azonnal nem is megy, de elkezdjetek oldottan fecsegni, akkor nyitottabb lesz anyukád is a problémáidra.
2012. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de az a baj h sosincs olyan h ketten vagyunk mert a testvérem az direkt is bejön a szobába vagy ott van a nevelő apám és nagyon nem birom és előtte nem mondok semmit mert csak beleavatkozik mindenbe és okoskodik na ez nekem meg nem kell
2012. dec. 6. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!