Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol találok segítséget?

Hol találok segítséget?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vannak gondjaim amiket egyre csak cipelek, ám nem tudom megfizetni a rendszeres foglalkozást egy pszichológusnál. 60 perc árát még csak ki tudnám préselni, de tudom, hogy annyi nem elég. A háziorvos által felírt ingyen pszichológust nem merem kipróbálni, mert mindenhonnan azt hallom, hogy nincs idejük mindenkire, alig foglalkoznak a beteggel, rögtön a gyógyszer a válasz mindenre... meg nem tudom hogyan mondanám el a házi orvosnak aki a beutalót adja hogy mi a baj, mert kiskorom óta ő az orvosom... egy idegennek könnyebben előadnám. Próbáltam neten az ingyenes levél váltásokat. Az egy levél, egy válasz... elgondolkodtatott, de igazán nem segített. Hová tudok még fordulni?


2012. dec. 8. 01:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Olvasd el még egyszer a beutalót. Pszichiáter vagy pszichológus áll a papíron? Mert ha pszichológus, akkor szerencsés vagy, beszélgetésen fogsz résztvenni, ami 45-60 perces lesz és ő nem írhat fel neked gyógyszert, mivel nincs rá jogosultsága :)


Csak pszichiáter írhat fel gyógyszert, de ő tényleg nem fog veled beszélgetni, csak felírja a gyógyszert és viszontlátásra.

2012. dec. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válasz :)
2012. dec. 9. 02:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!