Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Titokban enni? Ez is "evészava...

Titokban enni? Ez is "evészavarnak" minősül?

Figyelt kérdés
Sokszor van, hogy reggelizem itthon keveset és iskolába menet még, aztán még az iskolában is. Meg úgy általában. De a környezetem azt látja, hogy "normálisan" eszem, sőt, keveset. Nem tudják, hogy valójában mennyit... Néha van, hogy bűntudatom van, olyankor semmit nem eszem, néha van, hogy hánytatom magam, de ilyen értelemben igazából sem anorexiás, sem bulimiás nem vagyok. Szóval a "zugevő" a legjobb szó, ha létezik "zugivó".
2012. dec. 8. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:

annak minősül igen. én is az vagyok

szenvedélybetegség

2012. dec. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jo uton haladsz egy emesztorendszeri betegseg fele! Tudnod kell, hogy onmagad csapod be, hiszen nincs akaraterod pl. tehat ha tulsulyos vagy, akkor valtoztasd meg az etkezesedet, s mozogj rendszeresen. Ird be a keresobe pl. az emberi gyomor, emesztorendszer normalis mukodese pl. ott talalsz informaciot, mivel leirni sok lenne itt a forumon, viszont igy mar megfogod erteni azt, hogy hogyan artasz onmagadnak ezzel a rendszertelen etkezessel, belso feszuletseggel, hiszen a kornyezetednek akarsz megfelelni pl. onmagadat kell elfogadni!
2012. dec. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!