Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek a hányastól. Ez Emetofob...

Félek a hányastól. Ez Emetofobia MInT kiderult. Van itt sorstarsam aki beszelgetne?

Figyelt kérdés

Elolvastan az osszes topikot ezzel kapcsolatban itt, de vegig csak az jart a fejemben h vajon talalkozna e velem valaki. Nagyon szeretnek olyan emetofobiassal talalkozni aki tudja h milyen ez az erzes es nem az a rizsa h "fejbe dol el".

jarok egy csoportterapiara ami nagyon Jo, de hasonlo problemaval szenvedok ninncsenek rajtam kivul. Ennek ellenere segit. Ezert gondoltam h milyen Jo lenne olyannal beszelgetni akI tudja mirol hadovalok.


Budapest/ 24 /lany


aki talalkozna beszelgetni, kerem irjon!


2012. dec. 13. 17:01
 1/3 poet1 ***** válasza:
Szia,nekem az egész életem és minden minden dolgom a fizikális is a lelki állapotomtól függ. Néha rettegtem a betegségtől,az emberektől,a megőrüléstő,milliószor a haláltól. Rengeteg rosz előérzet majdnem teljesen tönkre vágta az énemet, már majdnem skizó lettem. Mindent bebeszéltem,a rossz lelkiallapot miatt néha 5 betegséggel küzdöttem melyekből 3 lelki alapú. Nagyon is értem mi a gondod,szívesen beszélgetek. Zoli vagyok 26 éves Budapesttől nem messze élek
2012. dec. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De furcsa, én is. Sőt, a másokétól is.
2012. dec. 14. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ewolet válasza:
Szia.Én megértelek.Nekem is ez a problémám hogy félek a hányástól.De nekem csak akkor jelentkezik ha másnál kell aludnom.Nappal minden oké de amint este van már rám tör a szorongás.remegek és nagyon ver a szívem is.Aztán rám jön a hányinger.Olyan rossz,nem is nagyon merek másoknál aludni mert ettől félek ha ott ,,alszok,, hányni fogok.Nem tudom mitől lehet ez,talán az idegen környezet,fogalmam sincs.de ez így nem jó.Lehet nyugtatót kellene arra a napra be vennem amikor másnál kell aludnom.Talán ez segítene ellazulni és nem félni.
2013. máj. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!