Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az baj ha az ember elképzeli...

Az baj ha az ember elképzeli hogy egy munkahelyen dolgozik az osztálytársaival, és magában ezt elképzeli és párbeszédeket is gondol magában mintha az illetővel beszélgetne. Persze tudom hogy nem valóság meg hogy magammal beszélgetek, ez Betegség?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Nem baj, de te nagyon unatkozhatsz... keress valódi élményeket, éld az életed, és ne fantáziálj - könnyen teremthetsz valós szituációkat, ami sokkal élvezetesebb hidd el! :)
2010. jún. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösziii :)
2010. jún. 25. 09:52
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Nem betegség. Vannak, akiknek képzelt barátaik vannak.
2010. jún. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Szia

Képzeld amikor még kissebb voltam és legóztam csináltam 2 lego embert és lképzeltem magamban ,hogy beszélgetnek.És utána amikor nem legoztam akkor is arra gondoltam ,hogy mit beszélgethetnek.Szerintem ez normális .Nagy képzelőerőd :)

Ez egyes helyzetekben nagyon hasznos is lehet

2010. jún. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem írj egy könyvet ! Lehet rossz lesz vagy vmi nem muszály kiadni lehet novella esetleg vers . Így mikor majd felteszed a polcodra és egy pár múlva újraolvasod akk jókat mosolyogsz majd :) . Meg írd le a párbeszédeket és sződd bele egy történetbe :) kicsinek ezt csintem :D
2010. jún. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!