Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem érzem a frontin...

Miért nem érzem a frontin hatását?

Figyelt kérdés
mit kellene éreznem? tegnap bevettem 2db 0,25 mg-osat és semmi. most is 1db-t, de csak pár perce ezt. de tangap nem éreztem semmit. miért van ez?
2012. dec. 23. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos meg van az oka amiért felírták neked, Max , ha jobban aludtál tőle. Fokozatosan fejti ki a hatását, el kell érnie a vérben egy bizonyos gyógyszer szintet neki ehhez.

Egyébként meg 2 hét múlva , amikor már hiányzik az esti adagod akkor tudni fogod hogyan hat. Nagyon könnyen hozzá lehet szokni és emelgetni az adagot. Nekem van olyan ismerősöm, aki már el sem tud nélküle aludni sajnos és nem tudja letenni. 3 hónap után már dupla mennyiséget szed és azt mondja nem tud ellene mit csinálni.Érzi, hogy nem ez a megoldás, de csak így éli túl a napjai.

2012. dec. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazából nem írták fel. a mamámnak írták fel, és gondoltam kipróbálom a hatását. 20/L
2012. dec. 23. 12:16
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Hmm, jól átgondolt gyógyszerhasználat.


Kérdező, 20 évesen több eszed legyen, nem szedünk be semmilyen gyógyszert, csak nagyon (nagyon, nagyon) indokolt esetben, sokszori átgondolás után!

Mert fölösleges mérgekhez amúgy is hozzájutunk, minden nap. Nem kell ezért még külön a gyógyszeriparhoz is fordulni..

2012. dec. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondold végig a nagy eszeddel: nem fáj a fejed, de te beveszel fejfájás-csillapítót, mit fogsz érezni?

Vagy begipszelteted az el sem tört lábadat. Vajon mikor fog összeforrni?

2012. dec. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lantos Szilvia ***** válasza:
Igaza van mindenkinek, aki azt mondta, hogyha nincs rá szükséged, akkor butaság csak a próba miatt bevenni. Hiszen ahogy már mondták is, túlságosan hamar hozzászokik a szervezeted és hiányozni fog, és borzasztó nehéz róla leállni. Én szedem, mert hipochondriás depresszióm és pánikbetegségem van, de mindent megadnék hogy ne legyen ilyesmire szükségem. Minden fejben dől el, elmondom magamnak is minden nap, de nem könnyű. Ne vegyél be semmit indokolatlanul orvosi utasítás nélkül. Több kárt csinálsz vele, mint hasznot.
2013. márc. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!