Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan hat a Frontin nevű...

Hogyan hat a Frontin nevű tabletta? Mennyi idő kell neki, hogy kifejtse a hatását? És meddig tart általában a hatása? Szorongásra írta fel a dokim, csak kíváncsi vagyok ezekre!

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

0,25 mg-os: kb 20-60 percen belül hat, 3-4 órát mindenképp, de mindkét adat függ az aktuális állapotodtól. Pánikrohamra pl biztos nem elég 0,25. Egyébként elég hatásos szer. Ha tartós szorongásod van, csak ezekre a rövid periódusokra múlasztja el (mint egy fájdalomcsillapító a fogfájásnál), megszüntetni tartósan nem fogja. Mellékhatás: álmosságroham egy félóráig, kissé lelassulás. Ha sokáig szeded, akkor már nem annyira jelentkeznek ezek. Ha nagy adagban szeded (több mint 1 mg) fennáll a hozzászokás és a kényszerű adagemelés veszélye.

Ha a szorongás mellett nincsenek fizikai tüneteid, pláne pánikrohamod, igazából nem biztos, hogy szednek kéne. Ha viszont erős és tartós szorongásod van, fizikai tünetekkel, aztidepi is kéne mellé.

2009. dec. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szedtem 1-2 honapig.Addig ert valamit amig nem mult el a hatasa.Utana ugyan ugy mintha nem is szednek semmit.Ha meg nagy adagban szedtem volna raszokok aztan ha nem szedem elojottek volna az elvonasi tunetek.
2009. dec. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amugy 15/F habar nem olyan lenyeges.
2009. dec. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!