Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért látják meg rajtam az...

Miért látják meg rajtam az ismeretlenek, hogy mennyire különbözök az átlagtól, amikor külsőleg egyáltalán nem látszik?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, hogy más vagyok, mint a többi ember, és hogy pláne a korombeli lányoktól különbözök. Látnak bennem valamit, amit másban nem. (Nem a fiúk kamu dumáiról beszélek, amiket minden lánynak bevágnak, hanem ugyanúgy kapom ezeket a dolgokat idősebb nőktől, férfiaktól stb). És én egyszerűen csak nem tudom, hogy mit látnak bennem kívülről, amitől annyira különböznék. Mert azzal tisztában vagyok, hogy nem tartozom a tömeg emberekhez, de szeretek csinosan felöltözni, első látásra a stílusom miatt nagyképűnek is szoktak hinni, de nem vagyok az. (Nagyon érzékeny vagyok, és alapból mindenkivel kedves).

17/L


2012. dec. 23. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 35.éves vagyok és férfi.Így élem az életem naponta.Csodabogár-színes egyéniség...mondogatják...
2012. dec. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és művészet a hobbim
2012. dec. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dehogynem látszik.


Vannak bizonyos tényezők, amelyek árulkodnak adott személy belsejéről, és vannak egyéb tényezők, amelyek elhanyagolhatóak ilyen szempontból.


Exempli gratia:

 az öltözködés ad bizonyos információt arról, hogy valakinek milyen jellemvonásai vannak, de sok esetben ez nem érvényes- ugyanis ha valakinek vásárolja valaki más a ruhákat/ anyagi körülményei miatt csak adott féleképpen öltözködhet/ stb., ezek mind személytelenné teszik ezt a megítélési szempontot, ergo amit látunk az nem feltétlenül az adott személyről árulkodik, ezért sokszor felesleges valaki az öltözködése alapján megítélni

 a tekintet viszont rengeteg dolgot elárul; egy éleslátású személy ha belenéz a szemedbe egy pillanat alatt feltud vázolni egy összképet rólad, anélkül hogy bármit is mondanál; ráadásul a tekintetet nem tudod elrejteni [ kivétel a napszemüveg ], az mindig nyitott kapu a világ felé és akár tudat alatt is számos dolgot sugározhat mások felé


Minél erősebb a kisugárzásod, annál több dolgot éreznek meg mások is rajtad. Az emberek ösztönösen is megéreznek bizonyos dolgokat, ezt majd egyre jobban megfogod tapasztalni.

2012. dec. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!