Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet, hogy egy pszichológus...

Lehet, hogy egy pszichológus elzárat?

Figyelt kérdés
Ha egy pszichológushoz járok, és látja, hogy én aztán nagyon bolond vagyok, akkor bezárathat egy kórházba vagy ilyesmi? Ha mondjuk úgy gondolja túl veszélyes vagyok? (Az életben nem követek el bűntényeket meg semmi ilyesmi.)
2012. dec. 28. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, elküld egy pszichiáterhez és az zárat be...
2012. dec. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aki valóban annyira bolond hogy be kell zárni, az nem kattog ezen.
2012. dec. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És a pszichiáterhez kötelező elmenni?

(Amúgy valszeg igazad van, tényleg elég ártalmatlan teremtés vagyok, mondhatni félek mindentől. :D)

2012. dec. 29. 21:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Pszicháter (aki az orvos, nem a bölcsész pszichológus) ő intézkedik hivatalos úton. Nem rögtön rád húzza a kényszerzubbonyt. Mitől lennél veszélyes? Köz vagy ön? Mert nem mindegy! :D
2012. dec. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát sztem max magamra lennék de az se tuti, csak elég sokat vagyok szomorú meg sok hülyeséget csinálok de nem veszélyes vagy bántó dolgokat.
2012. dec. 30. 18:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyi az is jó, ha fórumokon csetelsz. Nekem valamikor bevált, valamikor nem. De én kértem pszichós segítséget. Ezt Te érzed, hogy milyen mélyen vagy :(
2012. dec. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!