Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Emetofóbiások (hányás fóbiások...

Emetofóbiások (hányás fóbiások). Javaslatok?

Figyelt kérdés

nektek mik a tünetek, mi az ami segíthet, mi az ami nektek bevállt... ez életem végéig keseríteni fogja a minden napjaim??

inkább eltöröm a lábam mint,hogy hányjak...röviden összefoglalva. akinek van tudja milyen...nem akarok litániát írni...de ,akinek van valami ötlete hogy hogyan tudnám enyhíteni,vagy túltenni magam ezen, esetleg kinőni a fóbiát , hisz még csak 20 éves vagyok...az írjon! köszönöm



2012. dec. 29. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

23 vagyok, évek óta küzdök ezzel. Én is úgy vagyok vele, mint te, inkább törjön el a lábam, vagy kapjak valami más betegséget, az nem érdekel, csak ne hányjak. Most ráadásul van is ilyen vírus, és eléggé parázok. Azt tudom tenni, hogy szedem a C-vitamint, gyakran kezet mosok, próbálom a minimumra csökkenteni a valószínűségét annak, hogy elkapjam a vírust.

Kinőni nem tudtam eddig, ha nem itthon vagyok, akkor rosszabb. Voltam pszichológusnál vele, aztán elküldött pszichiátriára, ennek már 6 éve, de nem nagyon tudtak velem mit kezdeni, gyógyszert nem akartak adni, mert látták, hogy agyilag rendben van minden. Homeopátiás szereket is szedtem, néha használt, jobb volt, mint a pszichológus/pszichiáter. Vannak jobb és rosszabb periódusaim, most épp a rosszabb van. Megpróbálok nem rá gondolni, elfoglalni magam, mást úgysem tudok csinálni..

2012. dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Sajnos nekem is ez a problémám már évek óta.

Rendszeresen szedek Magne B6 vitamint, C-vitamint és hetente iszok Normaflort. Ezek segítségével próbálom enyhíteni. A stresszesebb időszakokban és a hidegebb évszakokban erősödik a fóbiám.

Kipróbáltam már a jógát,de mégis úgy érzem az akupunktúra segített a legtöbbet, amin idén nyáron voltam több alkalommal.

Most már úgy érzem kezdek belőle kigyógyulni.

Remélem tudtam segíteni!

2012. dec. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én is úgy vagyok vele hogy bármi bajom legyen csak ne hányjak, ha hányingerem van azonnal felmegy 200ra a szívem, és azonnal beveszek gyógyszert
2015. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!